Refresh

This website mycity.mk.ua/ is currently offline. Cloudflare's Always Online™ shows a snapshot of this web page from the Internet Archive's Wayback Machine. To check for the live version, click Refresh.

Українські бренди, які створюють жіночий одяг

Світова мода розвивається дуже стрімко. Щосезону відомі дизайнери випускають нові колекції та дивують своїх фанатів. Але тепер тон модній індустрії задають не лише великі закордонні бренди. Українські виробники жіночого одягу користуються популярністю навіть далеко за межами України. А речі, створені ними, обирають голлівудські зірки, політики, відомі особистості. 

 

Вибух розвитку українських брендів та початок їх популярності у світі припадає на 2014 рік. Саме тоді, після Революції гідності, українські жінки з гордістю почали говорити: “я ношу лише українське”. А жінки за кордоном — вперше купувати речі, створені маловідомими раніше дизайнерами з України. 

Українські бренди, які популярні у світі

Авіація Галичини

Творці бренду знають, що жіночий стиль — це справжнє мистецтво. Насамперед мистецтво виражати через одяг власний характер, настрій та життєву позицію. Саме тому, Авіація Галичини створює одяг, який не просто якісний та естетичний. А й такий, що допомагає виразити проукраїнську позицію, яскраво заявити про себе. 

 

Одяг Авіації в кожній колекції розповідає про українську історію та авіацію, відомих особистостей. Асортимент бренду складається з найрізноманітнішого вбрання: футболок та поло, суконь, дощовиків, безрукавок, піжам. Є колекції для чоловіків, дітей. Купити одяг Авіації Галичини можна на сайті aviatsiyahalychyny.com та у крамницях у Львові та Києві. 

Sleeper 

Цей бренд жіночого одягу у 2014 році створено редакторками глянцевого журналу — Катериною Зубаревою й Асею Варецею. Sleeper пропонує увазі жінок багатофункціональне вбрання: для дому, вулиці, зустрічей з друзями. Речі створюються з увагою до природи: натуральні матеріали, екопакування. Саме тому, одяг бренду можемо сміливо віднести до “повільної моди”. Попри те, як змінюються тренди, вбрання Sleeper залишатиметься актуальним. 

 

І ще один цікавий факт — в одязі цього бренду можна зустріти голлівудських акторок, зокрема Мішель Вільямс. А купити товари, створені Катериною Зубаревою й Асею Варецею, можна на офіційному сайті або в крамницях-партнерах по всьому світу. 

Bevza 

Бренд жіночого одягу, створений у 2006 році в Києві. Світлана Бевза, засновниця та власниця бренду, ретельно досліджувала українську національну спадщину та працювала з національними символами, щоб вправно інтерпретувати їх під час створення сучасного одягу. Довговічні матеріали, турбота про природу, увага до деталей — основні переваги бренду жіночого одягу Bevza. Купити вбрання можна в інтернет-крамниці bevza.com та в магазині у Києві.

 

Звичайно ж, ми не можемо вмістити в одній статті опис всіх цікавих українських брендів. Тому знайомтеся з новинками, шукайте цікавих виробників та підтримуйте своє, рідне!