Від чого залежить ціна міжкімнатних дверей?

Кожен покупець вибираючи міжкімнатні двері насамперед цікавиться вартістю виробу. Причому бажано, щоб ціна «не кусалася», а якість була оптимальною. Якщо ви шукаєте міцні і красиві двері за розумною ціною, то можете купити двері у Львові в інтернет-магазині «Центр Дверей» — center-doors.lviv.ua. Компанія працює тільки з перевіреними європейськими виробниками.

В асортименті продажів магазину вхідні та міжкімнатні дверні конструкції будь-якого типу:

  • з масиву дерева;
  • шпоновані двері;
  • скляні;
  • ламіновані;
  • пофарбовані;
  • вхідні броньовані сталеві;
  • металеві вхідні і т.д.

Ви можете вибрати товар в будь-якому ціновому діапазоні, набравши в пошуковому рядку Google фразу «двері львів ціни» і перейшовши на сайт center-doors.lviv.ua.

Що входить у вартість дверей?

Людині завжди було властиве бажання розуміти, на що він витрачає гроші. Це відноситься до будь-якої продукції. Нижче ми розглянемо основні фактори, що формують вартість міжкімнатних дверної конструкції.

Перш за все, варто відзначити основні елементи, з яких складаються вся двері. Сюди можна віднести дверний короб, на який монтується полотно. Полотно може бути гладким, фільончастим, скляним і т. д. Потім йдуть налічники, призначені для декоративного приховання кріплень між дверним коробом і стіною. Завершальний штрих — фурнітура (замковий механізм, ручка, петлі, доводчики і т. Д.). Кінцева вартість — це результат підсумовування всіх вищеназваних деталей.

Зрозуміло, найважливішим фактором впливу на остаточний розрахунок є матеріал. Це може бути цілісний або склеєний масив натурального дерева, МДФ, ДСП або ДВП. Чим більше натурального матеріалу в конструкції, тим вище ціна. Наприклад, найбільш дорогий варіант — масив дерева (цілісний шматок). Дерево дуба, горіха або інших цінних порід, виглядає надзвичайно красиво і розкішно. Такий варіант дуже довговічний і міцний.

Менш дорого коштують двері з більш дешевих деревних порід: сосна, ялина, ялиця.

Найбільш оптимальним для середньостатистичного покупця вважаються шпоновані цінними породами дерева двері. Наповнення такого типу виробів може бути різним і впливати не зниження вартості. Зате поверхня обробляється дерев’яним шпоном.

На досить високому ціновому рівні знаходяться суцільноскляні дверні полотна. Це пояснюється складною технологією виготовлення такого продукту. Для цього потрібне спеціальне обладнання та особливі технології гартування скла.

Найдешевшими і найменш якісними вважаються двері з ДСП.

Крім того, ціна буде залежати від типу обробки поверхні виробу: фарбування, плівка, різьблення та ін.