Refresh

This website mycity.mk.ua/ is currently offline. Cloudflare's Always Online™ shows a snapshot of this web page from the Internet Archive's Wayback Machine. To check for the live version, click Refresh.

Еко-стиль в домашньому інтер’єрі

Еко-стиль в квартирі або будинку допоможе створити комфортну і справжню обстановку. Плюс такого оформлення — можливість відшукати рішення на будь-який смак, в різних цінах.

Інтер’єр вітальні

У такому випадку варто використовувати натуральні матеріали, якщо ж такої можливості немає, можна замінити їх якісною імітацією. «Пластикові» вікна не вписуються в еко-стиль, тому рами варто зробити дерев’яними. Або використовувати пластик з ефектом «під дерево».

Можна не дотримуватися дизайну в одному стилі, починаючи від предметів меблів і закінчуючи цікавими дрібницями. Для цього стилю досить пари виразних деталей — треба тільки, щоб решта не суперечила головній ідеї.

Дизайн спальні


Оформлення цієї кімнати має бути виконано так, щоб ви могли розслабитися. Нічого відволікаючого або дратівливого. Для спальні досить пари стильних елементів і натуральних матеріалів або природних ноток в обробці текстилю та стін. Меблі з дерева, невеликий килимок під ногами, бежеві відтінки на стінах, легкі штори — ось такий образ спальні.

Інтер’єр ванни

Натуральні тони, мінімалізм, простір і світло — таким повинен бути дизайн ванної кімнати. Іноді вистачить вибрати правильний матеріал і додати яскравий колірний акцент за допомогою рушників — і образ в еко-стилі готовий.

Дерев’яна обробка і прості форми ванни і унітазу складають еко-стиль. Він допускає застосування імітування матеріалів. Наприклад, добре буде виглядати керамогранітна плитка з ефектом «під дерево» в самих «мокрих» зонах, причому вона практичніша, ніж дерево. Вітається використання плитки, а в сухих зонах — штукатурка з фарбуванням вологостійкою фарбою.

У ванній навіть одна деталь здатна зробити стиль. Так, можна знайти унікальний умивальник з каменю або ванну в формі миски. Є і бюджетні варіанти — наприклад, викласти галькою частину підлоги, яка буде виконувати ще й функції масажу. Добре, якщо у ванній при цьому у вас є «тепла» підлога.

Оформлення кухні


Натуральні матеріали, прості форми, текстиль … Але це також характерні риси кантрі. У чому ж відмінність? У кантрі насичується приміщення дрібними елементами — різними «народними» предметами: предметами розписного посуду, глиняними статуетками і фігурками, шторками з оборочками, подушечками, чохлами на табуретках і стільцях. В еко-стилі такі надмірності не потрібні.

У кухні важливо дотримуватися мінімалізму — нічого зайвого. Якщо треба підкреслити близькість до натуральності і природи й створити незвичайний інтер’єр, виберіть акцентний світильник, використовуючи його як елемент, що розділяє кімнату на зони. Простіше додати елементи еко-стилю в оздоблення. Можна, наприклад, прикрасити однотонні стіни великим рослинним орнаментом або зрубами дерева.

Кухонні меблі варто вибирати простих форм, в ролі матеріалу можна вибирати і дерево, та прозорий пластик — він не «завадить» сприймати «картинку», так як «розчиниться» в просторі. Подібнуі «зникаючі» меблі ви можете доповнити «важкими» предметами, що врівноважать інтер’єр.