Газовий балончик Терен 4М — спеціалізований громадянський засіб активної самооборони

Терен 4М — балончик-аерозоль, що містить в собі особливі речовини дратівної і сльозоточивої дії: морфолід пеларгоновой кислоти (МПК) і хлорбензальмалонодінітріл (CS). Дані хімічні речовини надають нищівну силу, закутує агресора густою конусовидною хмарою. В результаті цієї дії у агресора виникає сильне роздратування і печіння в області слизової оболонки очей, рясна сльозотеча, горлові спазми, кашель. Подібний ефект триває до півгодини, точний час впливу залежить від правильності застосування спецзасобу, індивідуальних особливостей як нападника, так і обставин застосування газового балончика. «Терен-4М» ефективний проти осіб, які перебувають під дією алкоголю та наркотиків, може застосовуватися як засіб захисту від нападу агресивних тварин. Купить газовый баллончик можна в спеціалізованому інтернет магазині засобів самооборони «Shokershop»

«Терен-4М» — виріб монофункціональний. Після використання або пошкодження виробу відновлення й ремонту не підлягає. Активна речовина «Терен-4М» не робить руйнуючої дії на навколишнє середовище. Балончики марки мають всі необхідні сертифікати якості.

Як застосовувати балончик Терен 4М:

1. В екстреній ситуації, яка загрожує життю і здоров’ю, балончик потрібно дістати максимально оперативно і видалити з нього пластинку-запобіжник.

2. Великий палець слід помістити на кнопку-розпилювач і, направивши сопло аерозолю в обличчя агресора здійснити різке і сильне натискання.

При використанні виробу не забувайте враховувати напрям вітру, так як при зустрічному русі повітряних мас є ризик самопоборювання агресивним діючою речовиною «Терен-4М».

Ефективність і корисні якості виріб зберігає при правильному зберіганні. Зберігати і використовувати «Терен-4М» можна при температурному діапазоні від мінус восьми градусів Цельсія і до плюс сорока п’яти градусів Цельсія. Категорично забороняється використовувати балончик поблизу від відкритих джерел вогню. Термін придатності — два роки з дати випуску. Дата випуску спецзасоби вказана на корпусі балона.

Газові балончики, які дозволені для застосування цивільним особам іменуються законодавчо аерозольними пристроями і їх покупка не вимагає ліцензії. Вище вже говорилося про те, що ефективність газового балончика в екстреній ситуації залежить від правильності його застосування. В першу чергу — потрібно вміти правильно носити засіб самозахисту. Фахівці радять носити завжди на тілі: в руці, кишені, на ремені. Якщо ви покладете балончик в сумочку або барсетку — у вас може не бути можливості дістати його раптово для противника, а саме раптовість — запорука успішного застосування газових балончиків в екстремальній ситуації.

Якщо трапилося страшне і на вас напали — не роздумуючи, застосовуйте ГБ! Не намагайтеся загрожувати злочинцеві балончиком, просто демонструючи його. Показавши балончик, ви обеззброїте себе, так як зловмисник просто не дасть вам застосувати засіб: буде ухилятися, закривати обличчя руками і так далі. А будь-яка перешкода на шляху у діючої речовини може звести його ефективність до нуля.

Якщо ж ви не розгубилися і все зробили правильно, то є розпорошили активна речовина з балончика агресору в обличчя — не стійте на місці і не чекайте, що буде далі. Біжіть і кличте на допомогу.

Ці прості правила застосування ГБ допоможуть вам використовувати цей засіб самооборони максимально ефективно і безпечно.