Refresh

This website mycity.mk.ua/ is currently offline. Cloudflare's Always Online™ shows a snapshot of this web page from the Internet Archive's Wayback Machine. To check for the live version, click Refresh.

Відпочинок в Трускавці

Різноманітність лікувальних процедур, безліч позитивних емоцій і розваг, висока якість обслуговування і сучасні технології лікувального процесу — все це незабутній відпочинок в Трускавці.

Лікування в Трускавці

Все більше жителів України та іноземних туристів вибирають лікування в Трускавці, так як це в рази дешевше ніж на інших зарубіжних курортах, а якість нічим не поступається. На лікування до Трускавця приїжджають люди з різноманітними захворюваннями від проблем з шлунково-кишковим трактом до проблем з ендокринною системою, цукровий діабет і багатьма іншими. Тут зможуть підлікуватися як дорослі, так і діти. Всі відпочиваючі в Трускавці буде здивованi кількістю запропонованих процедур. Так, наприклад, для дітей на лікуванні в Трускавці передбачені ароматерапія, масажі, а також мінеральні ванни. Головний бальнеологічний центр Трускавець допоможе Вам не тільки підлікуватися і вирішити проблем з вашим здоров’ям, але й просто відпочити і насолодитись чудовою природою в сучасних санаторіях цього прекрасного міста. Всі санаторії курортного міста Трускавець володіють власними сучасними медичними центрами, які оснащені передовими технологіями. Для кожного клієнта на відпочинку в Трускавці підбирають індивідуальний курс лікування і обстежень. Консультації та лікування тут призначають висококваліфіковані медичний персонал, серед якого кандидати медичних наук, заслужені лікарі України. Лікування в Трускавці — це хороша інвестиція в ваше здоров’я, це місце де можна відпочити душею і тілом.

Санаторії Моршина

Якщо ж ви хочете відпочити в більш тихому маленькому містечку, втекти від галасливого міста, альтернативою для Вас стане відпочинок в Моршині. Курорт входить в трійку найвідоміших бальнеологічних курортів України. Тут, як і в Трускавці, ви зможете підлікуватися і просто відпочити. У вашому розпорядженні сучасні лікувальні заклади та санаторії Моршина, які розташовані серед заповідних лісів Прикарпаття. Тут ви зможете отримати професійну допомогу в лікуванні різних захворювань від проблем зі шлунком, печінкою або кишечником до лікування цукрового діабету та поліпшення кровообігу. Вартість путівок в санаторії Моршина залежить від сезону. Так, наприклад, найбільш низькі ціни припадають на осінньо-весняний період, а найвищі на літній і частково зимовий. Водолікування, спа-процедури і масаж, різні види лікувальних мінеральних вод, купання в басейні, прогулянка затишними вуличками старовинного міста — це і ще багато іншого може вам запропонувати відпочинок в Моршині цілий рік!