Міжкімнатні двері — вибір не з легких

Кожна людина зіштовхується у своєму житті з будівництвом або ремонтом. При покупці нової речі клієнт обирає зовнішній вигляд, якість і, звичайно ж, ціну. Але якщо потрібно обрати міжкімнатні двері, то діапазон цін тут дуже різний і залежить від багатьох факторів. Тому потрібно чітко розуміти, що саме хочете. Шукати не найнижчу вартість, а відповідність ціна-якість. Треба оцінювати матеріал, з якого зроблені двері, дизайн, фурнітуру, комплектацію, види скла, вітражів та інші фактори. Важливим є вибір виробника, а також міста, де розташований склад (якщо вибажаєте самотужки забрати покупку), наприклад, місто Біла Церква. Міжкімнатні двері тут ви знайдете всіх можливих видів, до того ж, має більше значення багаторічний досвід робіт тутешніх виробництв.


Матеріал для міжкімнатних дверей

Дерев’яні зроблені з натурального матеріалу. Відмінно вибір для шанувальників природної краси і відмінної якості. Можуть бути оброблені морилкою, лаком, тонуючим антисептиком. Виготовляються з цільного або клеєного масиву. Переваги таких дверей — довговічність, міцність і екологічність. Недолік — непереносимість високою вологи.

Ламіновані або шпоновані двері. Являють собою каркас, обшитий ДВП або МДФ з декоративною обробкою. Переваги таких виробів — невелика вага і вартість, стійкість до підвищення температури, привабливий зовнішній вигляд. Недоліки — слабка шумоізоляція, нестійкість до вологи, горючість.


Класифікація за способом відкриття

Орні двері. Відкриваються в одну сторону, можуть мати одне або два полотна. За варіантом установки діляться на праві — відкриваються від себе вправо, і ліві — відкриваються вліво.

Розсувні або двері-купе. Відкриваються методом зрушення дверного полотна по напрямних рейках уздовж або всередину стіни. Напрямні можуть бути зверху, знизу або і зверху і знизу.


Фурнітура

При купівлі міжкімнатних дверей потрібно звернути уваги на дверні петлі, ручки і замки.

Дверні петлі. Універсальні. Можуть відкриватися і направо, і наліво, мають великий термін служби, менш схильні до скрипів. Накладна петля. Дуже проста в установці, але має ряд недоліків. Великі люфти, часто навіть кілька міліметрів. Через конструкції такої фурнітури двері пружинять. Приховані. При закритих дверях таку петлю зовсім не видно. Її установка вимагає врізки, це потрібно врахувати при виборі товщини полотна.

Дверні ручки:

  • Ручка-клямка.
  • Ручка на планці.
  • Ручка на розетці.

Дверні замки

При виборі дверного замка варто звернути увагу, щоб язичок розташовувався так як потрібно. Від цього залежить сила з якою міжкімнатні двері будуть закриватися. Щоб при закритті не було скрипу, а для натискання не потрібно було прикладати багато зусиль.

На сьогоднішній день є можливість без особливих зусиль придбати міжкімнатні двері. Біла Церква — місто, воістину, меблевих виробництв, але не кожне має свій інтернет-магазин. Звичайно ж, така покупка має ряд переваг:

  • Економія бюджету — часто ціни при онлайн-покупки істотно нижчі.
  • Економія часу — не потрібно нікуди йти.
  • Зручність вибору, порівняння товару, можливість прочитати відгуки інших клієнтів.
  • Ні нав’язливих продавців — оцінюєте всі плюси і мінуси самі, без зовнішніх факторів.

Дуже часто в інтернет-магазинах проводяться акції, знижки, а так само передбачена можливість безкоштовної доставки.

Вдалого вибору!