Вибір оптимальних матеріалів для утеплення ангара

Ангар є сучасним та оптимальним аналогом складських приміщень, які використовуються багатьма великими промисловими або сільськогосподарськими компаніями для зберігання готової продукції. З зовні – це збудована особливим способом металева конструкція.

Утеплення ангара необхідне для того, щоб підтримувати в приміщенні оптимальну температуру, як у зимовий час, так і в літній. Тільки таким способом можна зберегти готову продукцію або будівельні матеріали у придатному для використання вигляді. Організовувати систему повноцінного опалення в ангарі або складському приміщенні недоцільно. Це сприятиме підвищенню витрат на виробництво продукції. Більш популярним і оптимальним варіантом стало утеплення приміщень різними теплоізоляторами.

Особливості складських приміщень

При утеплювальних роботах і виборі теплоізолятора важливо враховувати наявність визначених особливостей конструкції ангарних або складських приміщень. Слід звернути увагу на те, що:

— у приміщенні не затримується тепле повітря;

— з часом утворюється конденсат, який вкрай негативно впливає на металеві конструкції.

Вибір матеріалу для утеплення

Щоб теплоізоляція ангара або будь-якого іншого промислового приміщення пройшла успішно, при виборі матеріалу слід враховувати важливі фактори:

— негативні дії атмосфери;

— різкі температурні перепади;

— вологість;

Найбільшу спроможність показали утеплювачі:

— пінополіуретан;

— мінеральні вати;

— піноплекс.

Однак, і серед них є найбільш оптимальний матеріал, на відміну від конкурентів. Мова йде про найсучасніший на сьогоднішній день утеплювач — пінополіуретан. Його виділяють численні позитивні якості:

— в відмінності від мінеральної вати не вимагає встановлення додаткового гідроізоляційного шару;

— не вимагає встановлення пароізоляційного шару — як у випадку з мінеральною ватою;

— прекрасно адгезує з будь-якою поверхнею, що дозволить уникнути появи найменших стиків, тріщин або зазорів, які порушують цілість конструкції і в кінцевому підсумку призведуть до більш швидкого руйнування;

— великий строк служби — до 50 років;

— низький коефіцієнт теплопровідності;

— легкий і простий в монтажі — наноситься методом напилення;

— безпечний для оточуючих;

— абсолютно не реагує на різкі коливання температур;

— стійкий до впливу вологи.

Єдиним недоліком фахівці відзначають високу вартість матеріалу та складності з його нанесенням — для цього потрібне спеціальне устаткування, і не обійтися без допомоги спеціалістів по утепленню фасадів. Однак, враховуючи перераховані достоїнства, теплоізолятор заслужено отримав схвалення та популярність.