Монтаж сонячних батарей: професійний підхід

Відновлювана або альтернативна енергетика активно розвивається в останні роки. Особлива увага спрямована на наше світило, яке іссякнем мінімум ще 5 млрд. Років. Світловий потік здатний не тільки гріти і висвітлювати все навколо, але і накопичуватися /перероблятися людиною і використовуватися для підтримки функціонування побутової техніки, обладнання, освітлювальних приладів. Для організації спеціальних автономних або напівавтономних станцій потрібно монтаж сонячних панелей. Виконувати таку роботу повинні досвідчені фахівці, які правильно вибирають місце для кріплення, а також поетапно виконують поставлене завдання.

Де монтувати сонячні батареї?

Щоб сонячний потік максимально був схопить панелями, а пристрій працював ефективно, слід правильно визначитися з місцем його установки. Особливості фіксування батареї /панелі повинні враховувати:

  • Тінь — для нормального функціонування в такому місці панелі не буде вистачати сонячного потоку. Саме тому вибирати місце під деревами або там, де розташовуються інші високі будівлі не рекомендується.
  • Орієнтація — важливо, щоб максимальний потік світла падав саме на встановлені елементи. В цьому випадку потрібно враховувати розташування будинку, об’єкта, де буде монтуватися пристрою.
  • Нахил — також буде прямо залежати від географічного положення місцевості. Встановлювати кут нахилу майстри радять рівний тому, в якому знаходиться об’єкт. Також можна проводити корекцію, параметри якої будуть виконуватися з урахуванням пори року.

У своїй роботі професіонали компанії «Екотехнік» враховують всі зазначені вище аспекти, виконують поставлені завдання максимально швидко і ефективно, а тому і пристрої видають граничні значення ККД. Додатково хоча б кілька разів на рік майстри радять проводити чистку установок.

Етапи установки

Процес установки досить швидкий, він буде залежати від особливостей місця, де будуть монтуватися панелі. Якщо вони будуть встановлюватися на даху, потрібно буде закріпити профілі і зробити кріплення самих батарей за допомогою болтів діаметром 6-8 мм. Якщо ж в якості основи обрана земля, то необхідно придбати ферму, підготувати матеріали, зібрати металеві конструкції (ферми) і провести монтаж. Після цього можна виконати підключення акумуляторів до батарей, а після їх приєднати до інверторів, контролерів, а останні — до електромережі.