Шугарінг Velvet — кращий спосіб видалення зайвого волосся на тілі

Компанія Velvet почала випускати свою продукцію для шугаринга в 1993 році. У складі сумішей — виключно натуральні компоненти без штучних ароматизаторів, ароматизаторів, консервантів і парабенів. Цукрові пасти Velvet можливо використовувати в салонних і домашніх умовах.

Шугаринг Velvet: переваги

Даний метод видалення зайвого волосся на тілі не має аналогів по співвідношенню ціни і якості. Серед інших переваг даного методу епіляції:

  • Тривалий ефект. Особлива технологія нанесення пасти дозволяє домогтися мінімальної кількості врослих і обламаних волосків, що збільшує ефект від епіляції. Завдяки регулярному проведенню процедури шугаринга, волоски стоншуються і втрачають пігментацію, що дозволяє домогтися переривання циклу дозрівання фолікула. Після шугаринга тривалість регенерації волосків збільшується, вони стають менш помітними і більш тонкими.
  • Відсутність врослих волосків. В процесі виконання шугаринга волоски видаляється у напрямку природного росту, що докорінно відрізняє дану технологію від воскової епіляції. Там видалення волосся відбувається проти зростання, що призводить до обламування і вростання волосся. Шугарінг допомагає впоратися з проблемою врослого волосся завдяки унікальному складу і способу нанесення. Проникаючи глибоко в гирлі волосків, паста сприяє м’якому її видалення разом з цибулиною.
  • Економічність. Одна порція цукрової пасти застосовується для видалення волосся на різних частинах тіла. З її допомогою можна багаторазово обробляти певну зону до повного видалення всіх зайвих волосків. Залишки пасти дуже легко знімаються з шкіри за допомогою води — використання спеціалізованих засобів не потрібно.
  • Ефект пілінгу. Крім позбавлення від зайвого волосся, шугарінг Velvet дозволяє домогтися ефекту гладкою, бархатистою, ніжною шкіри завдяки видаленню ороговілого шару шкірного покриву. Паста прилипає не тільки до волосків, але і до верхнього відмерлі шару епідермісу, не травмуючи шкіру. В результаті шугаринга можна не тільки позбутися від зайвої рослинності, а й домогтися м’якого ефекту пілінгу. Що входять до складу цукрової пасти компоненти насичують шкіру вологою і поживними елементами.

Шугарінг Velvet — це універсальний метод видалення волосся на поверхні тіла, який не тільки допомагає ефективно справлятися із зайвою рослинністю, але і володіє унікальним косметичним ефектом для шкіри.