Refresh

This website mycity.mk.ua/ is currently offline. Cloudflare's Always Online™ shows a snapshot of this web page from the Internet Archive's Wayback Machine. To check for the live version, click Refresh.

Топ-5 найбільш незвичайних піц світу

Правильно приготувати начинку – доволі відповідальний момент, адже при невдалому поєднанні продуктів можна зіпсувати чудовий смак піци. На підготовлене тісто у вигляді круглого коржа встеляється шар томатів і шар сиру, які є головними інгредієнтами в піці. Зверху розкладаються інші продукти. Зазвичай використовують салямі, м’ясо курки, шинка, морепродукти та те, чим можна доповнити та збагатити смак справжньої італійської піци.

Які піци вважаються найбільш незвичайними?

Найбільша. Розпочнемо з кінця, отже, на п’ятому місці можна розташувати страву нестандартного розміру. До книги рекордів Гіннеса потрапила піца, приготована в Норвуді. Особливість у тому, що її діаметр перевищував 35 метрів.

Найдорожча. Четверте місце посідає найдорожча піца в світі. Ціна одного кола – більше 8 тисяч євро. До складу такої дорогої страви входить особливий сорт борошна, австралійська сіль, найдорожча ікра риб. Найцікавіше те, що поки піца готується, її поливають дорогим коньяком, який надає вишуканого смаку та аромату. Особливою популярністю ця страва не користується, адже далеко не кожен може дозволити собі її скуштувати. Та й по-справжньому смачна піца має бути доступною та не коштувати так дорого.

Найбільш рідка. На третьому місці – індійська піца з рідкого тіста. Всі інгредієнти практично виливаються на сковороду. До страви входять традиційні індійські прянощі, завдяки чому піца стає дуже гострою.

З оригінальною формою. Друге місце в ТОП-5 посіла піца-конус, яка винайдена в Італії. Ця піца конкурує з бутербродами та гамбургерами, адже її так легко їсти. Звичайно, важко уявити замовлення піци-конуса додому, проте вона ідеально підійде в якості перекусу в дорозі.

Особлива у приготуванні. І, нарешті, перше місце дістається піці, яку готують в Японії. Її незвичайність полягає в тому, що відвідувач ресторану фактично сам бере участь у процесі приготування та складання рецепта піци. Кухарі готують тільки тісто для майбутнього страви, а всі інгредієнти підбирає відвідувач.

Насправді у світі дуже багато незвичайних рецептів, але найсмачніша піца готується саме за традиційними рецептами, які перевірені століттями. Швидка доставка піци від «La П’єц» зробить цю страву улюбленою та доступною для кожного. Піцерія «La П’єц» використовує свіжі інгредієнти, співпрацює з кращими українськими виробниками, поєднує професійність та відбірні рецепти, щоб зрештою Ви змогли отримати найсмачнішу піцу на дровах.