Як швидко просушитися до літа

Щоб швидко просушитися до літа, немає необхідності задивлятися на гормональні препарати або їх аналоги (прогормони, стимулятори). Зниження маси тіла за рахунок жиру або м’язів безпосередньо залежить від раціону харчування людини. Так, в даному випадку розглядається людина, яка займається спортом на аматорському рівні, так як у професіоналів зовсім інший підхід до харчування, тренувань і до життя в цілому.

Перше, що необхідно зробити, – це виключити з раціону вуглеводи з високим глікемічним індексом, а також повністю відмовитися від цукру і цукровмісних продуктів (кола, білий хліб, солодощі і т.д.).

По-друге, необхідно їсти не часто і потроху, а їсти правильно. Що це означає? Потрібні для існування макро-, мікронутрієнти починають своє абсорбування через кишечник. Їх надлишок не призведе ні до чого хорошого, тобто зайве вийде в каналізацію, а те, що не виходить, відкладеться у вигляді жиру. Відповідно, потрібно скоротити прийом неправильної їжі, тобто тієї, яка практично не має цінності для організму. У цей список входить смажена їжа, а також продукти з високим вмістом підсилювачів смаку. В такому випадку харчуватися можна коли завгодно і скільки завгодно. Так, якщо виключити зі свого раціону шкідливу їжу, то здорову їжу можна їсти у величезних кількостях, жир при цьому відкладатися не буде. Овочі та фрукти у свіжому вигляді можна споживати у необмежених кількостях.

Помилковою думкою є те, що нібито щоденні п’ятигодинні тренування приведуть до швидких результатів. Це неправильно, тому що чим більше стресу на організм, тим більше потім необхідно часу для відновлення. Якщо регулярно зношувати тіло і не давати йому відпочинку, то в один прекрасний день ви просто захворієте, і вже буде не до сушки.

Третє і найголовніше – це сон. Спати потрібно не по вісім годин, а в потрібний для організму час. Якщо ви реально на сушці, то глибока фаза сну повинна потрапляти на другу годину ночі, адже саме в цей час активно синтезується гормон росту, який відповідає за спалювання жиру і зростання м’язової маси.

P.S. Нормальна втрата ваги – від 1 до 3 кг в тиждень, якщо ви скидаєте більше, то будьте впевнені: ви втрачаєте воду, а не жир. Так, різні рідини і слиз з організму повинні зникнути, однак в більшості випадків води йде більше, ніж потрібно, а жир при цьому залишається.

Успіхів і здоров’я, дорогі друзі!

Джерело: https://proteininkiev.com.ua/g3878824-zhiroszhigateli