Підвіконня Möller — унікальні матеріали для комфорту вашого житла

Підвіконня Möller ось уже понад 60 років представлені на міжнародному ринку. Німецька якість і накопичений досвід дозволяють розробляти і виготовляти вироби для внутрішнього декорування приміщень, які користуються великим попитом у споживачів. Компанія Ком-Форт займається реалізацією підвіконь Möller в Україні.

Компанія Möller випускає підвіконня в лінійці LIGNODUR® — дані вироби добре підійдуть як для класичних, так і для сучасних приміщень. Внутрішні підвіконня Möller виготовляються з глянсовою або матовою поверхнею, що дозволяє задовольнити найвишуканіші смаки клієнтів.

Підвіконня — це сполучний елемент між внутрішнім простором приміщення і зовнішнім світом, а тому цей елемент декору повинен відповідати не тільки високим візуальним, а й технічним характеристикам.

Підвіконня Möller мають великий запас міцності і невелику вагу. Вони прості в установці і можуть використовуватися для установки як в новобудовах, так і в старих будинках після ремонту.

Особливості німецьких підвіконь Меллер

Підвіконня з серії LIGNODUR® виготовляються з високоякісної суміші дерева і пластика. Цей композитний матеріал виробляється за спеціальною рецептурою, яка гарантує міцність і довговічність виробів.

Для виробництва застосовується сировину з лісових господарств, які пройшли сертифікацію за стандартом PEFC. Це різновид деревини швидкорослих м’яких порід дерев, які ростуть в лісових господарствах Німеччини, яка переробляється разом з полімерами високої якості на надійний деревно-полімерний композит.

Переваги придбання підвіконь Möller в «Ком-Форт»

Купити підвіконня Меллер рекомендовано всім тим, кого турбує не тільки сучасний зовнішній вигляд виробів, а й високу якість і екологічність матеріалів. Крім цього, вироби Möller мають цілий ряд переваг:

  • стійкість до високих температур, яка дозволяє встановлювати підвіконня навіть під прямими сонячними променями;
  • вологостійкість — дає можливість монтувати вироби в приміщеннях з підвищеною вологістю;
  • простота монтажу і обробки — з установкою вироби може впоратися будь-який;
  • стабільність форми — в процесі експлуатації підвіконня Möller не деформуються;
  • комфортні тактильні відчуття — деревна структура дозволяє створити в приміщенні максимальний затишок;
  • стійкість до хімікатів — для очищення поверхні можна використовувати будь-які засоби для чищення.