Ізоляція для труб зі спіненого поліетилену: вигідні особливості матеріалу

Спінена поліетиленова ізоляція — недорога продукція нового покоління. Це унікальний матеріал, який володіє підвищеною гнучкістю, стійкий до різних механічних і хімічних пошкоджень. Виріб, виконаний у формі туб з різним перетином, легко встановлюються на труби за допомогою спеціальної прорізи, після чого фіксуються. Використовуватися можуть на трубопроводах різного призначення, в тому числі промислових, побутових, спеціалізованих (газових, нафтових та ін.). Поліетилен, який використовується для виробництва, не боїться впливу масла, гіпсу, бензину, вапна, пр. Поверхня ж матеріалу здатна витримувати вплив температури в 90 градусів, не руйнуючись і не втрачаючи своїх якісних характеристик.

Головні особливості

Теплоізоляція для труб зі спіненого поліетилену — продукція, яка не несе небезпеки для людини або навколишнього середовища. Для виготовлення використовуються екструдовані поліетиленові гранули, а також допоміжні компоненти, які значно покращують якісні характеристики продукції. Застосовується і сучасна технологія, яка чітко визначає температурний режим виробничого процесу, рівень тиску, вологості і кількість часу. Завдяки продуманому процесу, якісним матеріалам виходить ізоляція для труб :

  • З закритими осередками, які не пропускають повітря і воду.
  • Чи безпечна для навколишнього середовища і людей.
  • Досить легка, але зручна у використанні і якісна.
  • Гнучка, а тому використовувати вироби можна для захисту стиків і розгалуження, поворотів і з’єднань труб.

Для установки матеріал оснащується спеціальним монтажним розрізом. Використовувати матеріал можна для захисту трубопроводів зі сталі та міді.

Особливості застосування

Флекс термоізоляція використовується не тільки для захисту холодних трубопроводів, по яких транспортується очищена вода. Завдяки якісним особливостям матеріалу, запропонованим компанією « Олтрейд», можна обробити і інші типи магістралей, а також різне устаткування:

  • Холодильні установки, де важливо запобігти появі конденсату.
  • Системи гарячого водопостачання та опалення — тут важливо не тільки захистити труби від корозії, але і запобігти появі корозійних осередків.
  • нафтопроводів і газопроводів.

Спінена теплоізоляція довговічна, вона може бути використана кілька десятків років. Компанія є одним з найбільших постачальників на ринок України теплоізоляційних матеріалів широко відомих виробників: «NMC» і «L’ISOLANTE K-FLEX».