Сталеві водостічні системи від Galeco: вибір на користь якості і надійності

Встановлені по периметру житлових, комерційних або громадських будівель водостічні системи від Galeco дозволяють надійно захищати стіни та покрівлю, а також остов (фундамент) будови від дощових і талих вод. Саме такі системи дозволяють не тільки продовжити термін служби будинку, а й виключити постійні дорогі ремонти і реконструкції. Запропоновані компанією Galeco сталеві водостічні системи володіють унікальними характеристиками і особливостями.

Який матеріал для водостоків вибирати?

Для виробництва сучасної продукції використовується як високоміцний метал, так і полівінілхлорид (ПВХ). Обидва типи продукції активно використовуються для забезпечення безпеки житлових будинків, приватних і громадських будівель, комерційних окремо стоячих приміщень. Щоб продукція зі сталі прослужила довго і не вимагала ремонту або заміни, на відмінно виконувала ряд важливих функцій, її покривають додатково полімером або оцинкованим шаром.

Особливість представленої компанією продукції — це її якісні і технічні, експлуатаційні характеристики, серед яких особливо відзначають:

  • Механічну і хімічну міцність.
  • Довговічність.
  • Простий монтаж і догляд.
  • Абсолютну негорючість і безпеку матеріалу.
  • Широкий діапазон робочих температур — в межах від +130 до -60 градусів.

За якісними параметрами саме металевий водостік набагато міцніше і надійніше пластикового. Однак далеко не завжди сталевий варіант може бути монтований. При виборі продукції особливу увагу слід приділити питанням надійності і міцності даху.

Як вибрати труби і жолоби?

Який би не був обраний матеріал, слід прорахувати кількість необхідних сполучних елементів, а також погонних метрів матеріалів. Уваги заслуговує і діаметр водостічних систем. Саме він і буде визначати пропускну здатність елементів. На цей показник впливають габарити даху, особливості регіонів і приблизну кількість опадів, які випадають тут. Розрахунок слід виконувати на підставі даних показників площі ската (найбільшою його частини). На вибір запропоновано такі види водостічних систем:

  • 100-75.
  • 125-90.
  • 150-100.

У маркуванні другий показник — це діаметр труби, перший — відстань між стінками жолоби. Готова конструкція може бути представлена ​​круглим або прямокутним перетином. Глибина продукції буде встановлюється виробником. Оптимальний варіант представлений перевіреної компанією galeco.com.ua.