Refresh

This website mycity.mk.ua/ is currently offline. Cloudflare's Always Online™ shows a snapshot of this web page from the Internet Archive's Wayback Machine. To check for the live version, click Refresh.

Якщо проблеми з кредит капитал

При оформленні позики у кредит капитал мало хто замислюється про те, що через брак грошей можуть бути проблеми з погашенням кредиту в майбутньому. А тому мало хто дивиться в договір банку, яку комісію доведеться погасити в разі прострочення, і яка сума штрафів буде нараховуватися. І для позичальника ці наслідки і суми стають не просто несподівано високими, а надзвичайними, виникають прострочення.

При цьому заборгованість зростає, погіршуючи і без того незавидну ситуацію боржника — наслідки можуть бути самими незавидними. Правда, економісти запевняють, що при відсутності можливостей погасити заборгованість в банку по кредитах, є спосіб мінімізувати наслідки. Це дозволить звести до мінімуму витрати грошей і часу.

Що робити якщо немає можливості платити кредити і є прострочення

Розбираємося, що робити якщо немає можливості платити по кредиту і з’явилися прострочення. Щоб уникнути неприємних наслідків позичальникові необхідно якомога швидше прийти в банк і чесно сказати про брак коштів.Співробітник фінансової установи може порекомендувати:

Провести реструктуризацію — хороша можливість зменшити суму щомісячних платежів в банку, щоб погасити їх протягом більш тривалого терміну. Але необхідно розуміти, що наслідком такого рішення стане збільшення загальної переплати за позикою, адже відсотки слід виплачувати безпосередньо за той термін, коли клієнт користується позикою. При цьому прострочення будуть зараховані в загальну суму боргу, і пеня нараховуватися більше не буде.

Можна взяти кредитні канікули — гарна можливість і така собі відпустка, під час якої можна платити тільки відсотки, а не суму основного боргу і прострочення. У цей період штрафи і комісію не нараховують. Але потрібно розуміти, що це не вирішує проблему, а лише відсуває неприємні наслідки на деякий час. І такий варіант підійде тим людям, які планують за кілька місяців знайти нову високооплачувану роботу, щоб відновити можливість платити за кредитними рахунками в банку.

Що буде якщо немає можливості платити кредит кільком банкам

Особливо незавидне становище у тих позичальників, які оформили кілька кредитів у різних банках — наприклад, споживчий, кредитну карту або ін. Якщо людина втрачає роботу або просто недисципліновано відноситься до своїх фінансових зобов’язань перед банком, то прострочення і борги через штрафи будуть рости відразу за всіма позиками.

Цих неприємних наслідків можна уникнути, якщо використовувати такі методи:

Зіставити свої доходи і витрати. Часто допомагає такий прийом: виписати на одному аркуші паперу всі свої доходи, нижчі вказати реальні витрати на житло, харчування та інші необхідні потреби, також слід прописати, в який день місяця і скільки слід платити за позиками. Потім потрібно проаналізувати, чи можна відмовитися від якихось витрат на користь оплати кредиту. Дуже часто виходить, що навіть при порівняно великих доходах гроші використовуються нераціонально.

Другий варіант — це провести рефінансування. Це відмінна можливість взяти новий кредит в банку під привабливі відсотки. До того ж, завжди зручніше погасити платежі один раз на місяць, а не стежити за числами, щоб не пропустити кілька виплат. Такий стандарт оплати прийнятий в економічно благополучних країнах.