Refresh

This website mycity.mk.ua/ is currently offline. Cloudflare's Always Online™ shows a snapshot of this web page from the Internet Archive's Wayback Machine. To check for the live version, click Refresh.

Що потрібно знати, перед тим, як поставити брекети

Гігієна і здоров’я ротової порожнини потребує особливої уваги. Практично кожен з нас мріє мати карколомну голлівудську посмішку та ідеально рівні білосніжні зуби. На жаль, далеко не всі володіють такими параметрами від природи. Виконати процедуру відбілювання з використанням спеціальних стоматологічних засобів не завдасть великого клопоту. А ось для того, щоб зробити правильним прикус і рівну зубну лінію знадобиться запастися терпінням, силами і фінансами. Як правило, вирівнювання зубів здійснюється за допомогою брекет-системи. Раніше наявність брекетів в ротовій порожнині у людей викликало збентеження і сором, але на сьогоднішній день вони, можна сказати, «увійшли в моду» і перестали здаватися чимось смішним і незвичайним. Про вартість брекетів і тривалість їх носіння більш докладно описано тут http://posmishka-dent.com.ua/.

Користь правильного прикусу

Рівний прикус необхідний не тільки для красивої і естетичної посмішки, він має величезний вплив на безліч функцій по всьому людському організму. Такі важливі речі як чітка мова, можливість правильно і виразно вимовляти звуки і т.д. є невід’ємною частиною правильного прикусу. При цьому він також впливає на роботу шлунково-кишкового тракту. Виходячи зі статистичних даних, людина, що володіє неправильним прикусом, набагато частіше страждає різними ортопедичними захворюваннями, карієсом і т.д. Виправити подібний недолік можна тільки використовуючи брекет-системи. Принцип дії цієї технології досить легкий: створюється тиск дугів на систему, які вже здійснюють тиск безпосередньо на зубну лінію. Як результат, зуби поступово починають вирівнюватися, ставати в належне місце і з плином потрібного періоду часу там і залишаються.

Різновиди брекетів

Сучасна стоматологія не стоїть на місці і постійно пропонує нові технології. На сьогоднішній день існує декілька видів брекетів.

Брекет-системи за матеріалом виготовлення:

1. металеві — один з найпоширеніших і часто використовуваних видів брекетів. Їх плюс в тому, що вони досить недорогі в порівнянні з іншими подібними системами, а також не мають потреби в якомусь особливому догляді. Як правило, їх виготовляють з титану, сталі і іноді з золота;

2. керамічні -брекети дуже зручні у використанні, так як є майже непомітними для оточуючих поглядів. Керамічні системи трохи прозорі, за рахунок чого зливаються з кольором зуба.

3. сапфірові — ще більш непомітні брекет-системи ніж керамічні. Головний сенс їх використання в тому, що вони повністю гіпоалергенні і ніяк не погіршують дикцію під час їх носіння;

4. пластикові — недорогі брекети, які не користуються популярністю з багатьох причин. Вони досить крихкі і тому часто піддаються поломкам и деформаціям. Здатні забарвлюватися в колір їжі, що також є абсолютно непрактичним і приносить багато додаткових турбот.

Правила догляду за брекетами

ВІкористання брекет-системи вимагаеє використання безлічі засобів гігієни, таких як розчини, ополіскувачі, спеціально призначені для брекетів зубні щітки, віск і багато іншого. Пацієнт про всі ці важливі нюанси, як правило, дізнається від свого стоматолога.

Перші кілька тижнів після встановлення системи завжди відчувається певний дискомфорт і наявність чужорідного тіла в ротовій порожнині. Але з часом виробляється звичка і людина перестає звертати на них увагу.

У період, коли зуби почнуть переміщатися в призначене для них місце, вони можуть злегка похитуватися. Ні в якому разі це не повинно лякати, так як подібне явище вважається цілком нормальним.