Refresh

This website mycity.mk.ua/ is currently offline. Cloudflare's Always Online™ shows a snapshot of this web page from the Internet Archive's Wayback Machine. To check for the live version, click Refresh.

Як обрати матеріал виготовлення кухні

Кухня — це місце, де збирається і проводить багато часу вся сім’я. Тому, вона має бути просторою, універсальною та функціональною, щоб кожний член сім’ї почував себе тут комфортно та затишно. Найкращим рішенням, такого не простого завдання, стане створення кухні на замовлення Львів. Саме тут вам запропонують сучасні та якісні матеріали для виготовлення кухні, а дизайнери допоможуть створити унікальний та зручний проект саме для вас.

В сучасному світі, кухні виготовляють не тільки з каменю та дерева, як раніше. Тепер використовують найрізноманітніші сучасні матеріали, які відкривають нові можливості при створенні меблів та кухонь зокрема.

Яким характеристикам повинен відповідати матеріал з якого створюють кухонні меблі?

Матеріал який використовують при створенні кухні, повинен бути: міцним, вологостійким, витримувати перепади температури та не псуватися під впливом пари й різноманітних мийних засобів.

Які матеріали використовують при створенні кухні?

Найчастіше при створенні дверей (фасадів), поличок та основи для кухонних меблів використовують, такі матеріали: ДСП (деревостружкова плита), ДВП (деревоволокниста плита) або МДФ. Масив із натурально дерева використовують вкрай рідко, тому що ціна такого виробу значно дорожча.

Особливу увагу потрібно звернути, при виборі матеріалу для стільниць, на його стійкість, адже — це робоча поверхня на кухні і їй дістається найбільше. Найпопулярнішими для стільниць є деревна плита, граніт, акрилова смола або поліестер (штучний камінь). Менш популярними — є мармур, нержавіюча сталь.

Скло та пластик здебільшого, використовують для декорування меблів. Вибір матеріалу залежить від інтер’єру, в якому ви бажаєте створити свою кухню. Він повинен бути стійкий та довговічний, гармонійно доповнювати стиль.

Яку роль відіграє фурнітура у кухонних меблях?

Фурнітура (комплектуючі) — це начиння наших кухонних меблів, це елементи без яких не можливо обійтися. Від якості фурнітури залежить функціональність та практичність всього кухонного гарнітура.

Фурнітура поділяється на дві категорії: лицьова та комплектуючі для зберігання. До першої відносяться дверні ручки (за допомогою яких ми відкриваємо дверцята кухонних меблів), опори (це ніжки на яких стоять кухонні меблі). Ручки також, виконують і декоративну функцію. Доповнюють та лаконічно підкреслюють обраний стиль кухонних фасадів.

Комплектуючі для зберігання — це конструкції (висувні корзини, сушарки та інші), які використовують для розміщення посуди чи продуктів. Вибравши якісну й правильну фурнітуру, ви гарантуєте довговічність роботи всієї мебелі на кухні.

Кухня — не просто невід’ємна частина будь-якого дому, а улюблене місце для всієї сім’ї.