Любов у віршах – чудова нагода висловитися

Бувають миті у житті, коли слова здаються зайві, а висловити свої почуття просто неможливо. Це миті найвищого душевного блаженства – чистої, світлої закоханості. Любов – настільки невивчене і ніким до кінця непізнане почуття, що практично неможливо ні спрогнозувати її, ні позбутися.

Коли кохаєш, то світ стає з ніг на голову, птахи співають зовсім по-іншому, а все навколо набуває дивовижних барв. Хіба це не прекрасно? У такі миті люди, які здатні римувати думки на папері, пишуть свої шедеври – найкращі поезії, любовні вірші, якими згодом захоплюються інші, цитуючи думки та окремі рядки. Одним з таких є Олександр Високий. Його вірші про кохання захоплюють читачів різного віку.

любовні вірші

Навіть, якщо коханню підвладні усі покоління, то на кожне з них воно справляє інше враження. Часто кохання – це нерозділене почуття, біль від якого у рази збільшується під впливом не ще сформованої психології. Однак, це тонкі і щирі почуття, які описує у своїх віршах Олександр Високий. Поезії автора допомагають зрозуміти це складне і водночас таке прекрасне почуття.

У його творах — глибоке розуміння любові з усіма її прекрасними сторонами.

Відштовхнути кохання неможливо

Кохання у будь-якому віці – прекрасне, воно допомагає легше сприймати дійсність, відчути себе бадьорим та молодим. Бо коли знаходиш другу половинку, то вантаж проблем стає в рази легшим від осмислення того, що ти не сам. Здавалося б, усі великі класики уже так багато сказали про любов, що додати нічого. Однак, з кожним новим віршем, який з’являється з-під пера цього поета, можна переконатися – про це почуття ще так багато не сказано. У кожного воно своє, а життєві історії не повторюється.

Найгірше, коли маючи гіркий досвід попередніх невдалих стосунків, людина свідомо відштовхує черговий шанс стати щасливою. Намагається приглушити паростки, що зароджуються у серці. Про це також можна знайти вірші, де автор бореться з почуттями, що проростають попри його бажання.

Якою б не була передумова поезій, їх завжди приємно читати. Бо таке чисте почуття, як любов, не можуть затьмарити життєві негаразди, чим би вони не були викликані.

Ознайомитися з поезією Олександра Високого ви можете на сайті поета. Там же знайдете і відомості з його біографії і умови співпраці. Олександр Високий відкритий до людей, він з радістю напише поезію для вас чи вашої половини, варто лиш висловити авторові своє бажання. З-під пера цього митця вийшла вже не одна збірка, тому можна не сумніватися, що його твори здатні проникнути в глибину людської душі.