Refresh

This website mycity.mk.ua/ is currently offline. Cloudflare's Always Online™ shows a snapshot of this web page from the Internet Archive's Wayback Machine. To check for the live version, click Refresh.

Надійний захист iPhone 6 / 6S

Надійний захист iPhone 6 / 6S

Оновлена операційна система, збільшений дисплей, дизайн класу преміям – найяскравіші привілеї флагманського iPhone 6 / 6S. Компанія Apple не втомлюється дивувати користувачів смартфонів новими досягненнями. Разом з тим проблема крихкості екрану не зникає. Тому у бюджет придбання нової моделі айфону слід вкладати кошти на захисні аксесуари.

Що придбати – чохол чи захисне скло?

Розглядаючи пропозиції захисних виробів, зупинимося на найбільш популярних. Деякі власники iPhone 6 / 6S вважають доцільним наклеювати карбонову плівку. Вона надійно захищає скло від подряпин, але не вбереже під час падіння чи сильного удару. Разом з тим аксесуар дуже зручний у користуванні, зовсім непомітний на дисплеї, не відбиває сонячні промені.

Якщо вибір падає на захисне скло, потрібно знати такі характеристики:

  • товщину (в каталозі магазину Biglook є ультра тонкі моделі);
  • сумісність з моделлю телефону;
  • наявність рамки чи 3D-ефекту;
  • твердість (для надійного захисту обирайте показник 9H).

Ще один цікавий варіант захисного аксесуара для iPhone 6 / 6S – скло з кольоровою рамкою під відтінок корпусу. Доречи, досвідчені власники айфонів подібними моделями маніпулюють для зміни кольорової гами: відтінок захисного скла плюс відповідний колір чохла – і ваш смартфон у новому дизайні.

Різноманітність чохлів для iPhone 6 / 6S

Згідно досліджень, найбільш популярними вважаються чохли-книжки або футляри. Але шанувальники оригінального дизайну пристроїв не згодні приховувати його під накладками. Тому можна підібрати одну з захисних моделей чохлів:

  • бампер (прозорий або напівпрозорий);
  • кобуру з можливістю кріплення на одяг;
  • накладку на задню частину корпусу (краще поєднувати із захисним склом);
  • спортивні моделі.

Захисний чохол для iPhone 6 / 6S поєднує відразу дві функції – оберігає від ударів та створює повну зручність у користуванні.

Який матеріал чохла кращий?

Термопластичний поліуретан або м’який силікон буде найкращим придбанням. Гнучкі матеріали здатні пом’якшувати удари та узяти на себе фізичне навантаження під час падінь. Такі аксесуари щільно огортають корпус айфону, разом з тим легко знімаються, не прилипають.

Спеціальні отвори забезпечують комфортне використання камери, спеціальні виступи виключають появу подряпин під час ковзання на поверхні столів. Важливо: оригінальний чохол для iPhone 6 / 6S не збільшує розміри пристрою та не створює ковзання в долонях.