Аквамарин та його магічні властивості

Камінь Аквамарин та його магічні властивості

Аквамарин найтісніше пов’язаний зі стихією Води. Однак є в ньому впливу Землі і Повітря, що робить цей камінь унікальним і незамінним при виготовленні талісманів і амулетів, призначених для набуття і збереження дружніх відносин.

Талісмани з використанням мінералу допоможуть стати їх власників неформальними лідерами, принесе успіх і популярність тим, хто щиро закоханий у свою справу.

Аквамарин називають каменем бога моря та океану. Всім відомо, що він допомагає тим, хто боїться води. Аквамарин шанується серед каменів у магів, він часто використовується у виготовленні захисних амулетів. Наприклад, він є прекрасним амулетом для мандрівників, особливо, якщо подорожі пов’язані з озерами, річками або морями.

Даний мінерал можна порекомендувати парам, які проживають початковий період відносин. Аквамарин зміцнює зростаючу душевну близькість, використовує потужну енергію закоханості партнерів для побудови довірчої дружби.

Цей камінь буде корисний у тому випадку, якщо один або обидва закоханих відчувають, що сексуальна сторона їх любові затьмарила все інше. Він допомагає знайти єдність і в інших сферах спільного життя.

Аквамарин у відносинах чоловіка та жінки

На відміну від багатьох інших мінералів зі схожим дією, аквамарин НЕ остуджує сексуальну пристрасть, а, скоріше, піднімає інтимні стосунки, переводячи їх на новий рівень. З ним партнери сприймають секс як таїнство возз’єднання душ, а не просто спосіб задоволення первинних інстинктів. Жінкам, які скаржаться на грубість і холодність чоловіка в ліжку, можна порекомендувати подарувати своєму коханому прикраса або сувенір з аквамарина.Багато магічні школи використовують мінерал для створення амулетів, які оберігають сімейне благополуччя.

Помічено одне з цікавих магічних властивостей мінералу. Він «передчуває» стан свого хазяїна. Тому, коли власник цього каменю прибуває в стані печалі і туги, аквамарин стане зеленого кольору, помутнішає. Якщо людині комфортно і добре на душі, камінь буде блакитним.

Лікувальні властивості аквамарина

• Виліковує морську хворобу і страх перед водою як у дітей, так і у дорослих

• Згладжує прояви панічних атак, усуває тривожність, лікує фобії.

• Володіє очисними властивостями, позбавляє від шкідливих звичок, сприяє очищенню організму від шлаків під час лікувальних дієт.

• Надихає на боротьбу із зайвою вагою.

• Нормалізує склад крові, лікує хвороби, пов’язані з порушенням кровообігу.

Купити натуральний камінь Аквамарин в Україні можна в Ювелірному Домі TOPGEMS (натиснути ТУТ для переходу в магазин)