Refresh

This website mycity.mk.ua/ is currently offline. Cloudflare's Always Online™ shows a snapshot of this web page from the Internet Archive's Wayback Machine. To check for the live version, click Refresh.

Автономні опалювачі для автотранспортних засобів і турбіни

З настанням холодів багато власників машин починають замислюватися про обігрів свого транспортного засобу. Так як звичайні печі не можуть в повній мірі справлятися зі своєю роботою, сучасні виробники пропонують різні види автономних опалювачів, які допоможуть не тільки обігріти салон машини, але і двигун в сильні морози.

Класифікація опалювачів для автомобілів

Автономні автомобільні опалювачі в залежності від їх принципу роботи, технічних характеристик і можливостей експлуатації можуть бути:

· Повітряними. Такі пристрої використовують в основному для обігріву кабіни вантажних автомобілів і спальних місць водіїв. Принцип роботи заснований на всмоктуванні пристроєм холодного повітря ззовні, його підігріву і подачі в салон за допомогою потужного вентилятора.

· Рідинними. Це універсальні опалювачі, які спочатку обігрівають двигун машини, а потім і салон. Можуть працювати на будь-якому виді палива в залежності від їх модифікації.

· Бандажними. Ці обігрівачі призначені для дизельних автомобілів, так як при зниженні температури на вулиці дизельне паливо починає загусати і запуск двигуна ускладняється. Так як внутрішній простір такого пристрою виконано з алюмінію, воно здатне протягом п’яти хвилин нагріти металевий фільтр очищення палива до необхідної температури.

· Електричними. Ці обігрівачі також незамінні для дизельних автотранспортних засобів. Вони встановлюються на систему охолодження і працюють від звичайної електричної мережі в 220В.

· Проточними. Ці системи обігріву призначені для того щоб не допустити процес парафінізаціі пального і прискорити запуск мотора при низьких температурах на вулиці. Як тільки температура палива на вході в обігрівач опускається нижче позначки +5 º С, він автоматично включається.

Більшість сучасних автомобілів виробники оснащують турбокомпресорами, які призначені для збільшення потужності двигуна і поліпшення його ходових характеристик. Також турбіна, яка працює на енергії вихлопних газів, витрачає менше палива, так як в процесі роботи двигуна воно практично повністю згоряє в циліндрах.

Турбіни встановлюються як на дизельних, так і на бензинових силових агрегатах. При цьому в першому випадку даний агрегат виявляється більш ефективним, так як має великий ступінь стиснення і невелику частоту обертання коленвала в порівнянні з бензиновими шинами. Придбати турбокомпресор для будь-яких автотранспортних засобів можна на сайті інтернет-магазину «Майстер Сервіс» за найбільш прийнятними цінами.