Refresh

This website mycity.mk.ua/ is currently offline. Cloudflare's Always Online™ shows a snapshot of this web page from the Internet Archive's Wayback Machine. To check for the live version, click Refresh.

Коагулограма за низькою ціною в лабораторії ІГР ЛАБ в Києві

Являє собою особливий метод дослідження системи згортання крові, основними функціями якої є підтримка крові в рідкому стані і її зупинка під час будь-яких травм і пошкоджень. Аналіз коагулограми дозволяє визначити певні порушення в плазмово-коагуляційному ділянці гемостазу.

Основні показання для здачі коагулограми в Києві:

  • планове обстеження перед будь-яким оперативним втручанням;
  • майбутні пологи (заплановане розродження за допомогою кесаревого розтину або природні пологи);
  • контроль результатів терапії препаратами з антікоагуляторним впливом;
  • діагностика геморагічних захворювань (наприклад, гемофілії);
  • варикозне розширення вен;
  • підвищений ризик і висока схильність до тромбоутворення;
  • прийом гормональних оральних контрацептивів;
  • запалення в організмі будь-якої локалізації (тільки в стадії загострення);
  • важкі хронічні захворювання органів шлунково-кишкового тракту, особливо — печінки.

Підготовка до здачі аналізу

Забір крові для дослідження виконується строго натщесерце, після перерви в прийомі їжі не менше 12 годин.За 5-7 днів до здачі крові рекомендується обмежити прийом в їжу смажених, гострих, копчених продуктів, алкоголю.

По можливості виключити прийом медикаментів (в разі прийняття будь-яких препаратів на момент здачі крові попередити про проведеної терапії лікаря-лаборанта).

Де здати коагулограмму в Києві?

Лабораторія ІГР ЛАБ має необхідне обладнання, а також кваліфікований персонал, необхідні реагенти та витратні матеріали для виконання аналізу. У більшості випадків на виконання дослідження йде 1-2 робочих дні.

Ви можете здати аналіз на коагулограмму в нашій лабораторії в зручний час і бути впевненими в точності результатів лабораторної діагностики.

Додаткові консультації ви можете отримати безпосередньо в медичному центрі ІГР, де ви можете дізнатися подробиці про результати аналізів, отримати консультацію гінеколога, репродуктолога, зробити якісне УЗД у кращих лікарів столиці, зробити неінвазивний пренатальний тест високої точності НІПТ-ВТ, який дозволяє визначити у плода наявність хромосомних захворювань з 10 по 14 тиждень вагітності.

Читайте відгуки про нашу ЕКО клініці і ви зрозумієте, що маєте справу з професіоналами, які проводять якісну діагностику як чоловічого так і жіночого безпліддя.

За матеріалами сайту ДНК лабораторії igr-lab.com.ua