ФФУ може будувати близько 700 спортивних майданчиків в рік

В 2017р, в Київській області відкрили перший в Україні вітчизняний завод з виробництва штучного покриття для спортивних майданчиків і футбольних полів підприємство проходило міжнародну сертифікацію ISO, це дало можливість підприємству та ФФУ вийти на міжнародний ринок зі своєю продукцією. Саме запуск виробництва було пунктом передвиборної програмами глави ФФУ. Після успішного старту виробництва фактично шлях до масового будівництва спортивних майданчиків по всій території України відкритий, таке покриття дає змогу використовувати майданчик не тільки в теплу пору але і взимку.
Потужності підприємства дозволять будувати покриття близько для 700 майданчиків стандартного розміру 42х22м, для огородження спортивних майданчиків ФФУ використовують секційну огорожу зі зварної сітки вітчизняного виробництва, виробництво також сертифіковане за міжнародним стандартом ISO. Для будівництва огорожі використовують сітки типу ПРОМ5/4/5 та ПРОМ6/5/6, та стовпи розрізом 60х80мм довжиною до 7метрів, всі елементи огорожі виготовлені з оцинкованого металу та покрити полімером зеленого кольору, що робить конструкцію довговічною.
відкриття спортивного майданчику ФФУ
Ще один важливий аспект: реалізація масштабного проекту відбулася без бюджетних коштів. Це стало можливим завдяки ініціативі ФФУ, підтримки ФІФА та УЄФА. Тепер, Федерація футболу України стала першою в світі національної футбольною асоціацією, у якій власне підприємство подібного типу.
Партнерами ФФУ при будівництві спортивних майданчиків виступають вітчизняні виробники , підрядники які допомагають втілювати в життя стратегію розвитку футболу 2030, яка має на одній із завдань модернізацію футбольної інфраструктури нашої країни.
ФФУ вийшла на чітку систему організації освіти в дитячо-юнацькому футболі. Вона ґрунтується на масовому залученні дітей до процесу навчання футболу та участі в змаганнях. Головними елементами цієї системи є масовий дитячо-юнацький футбол. Можу конкретизувати. Урок футболу в школі охопив понад п’ять мільйонів хлопчиків і дівчаток у віці від 6 до 17 років. У шкільних змаганнях «Шкіряний м’яч» бере участь понад 600 тисяч дітей у віці 11-13 років. Масовими стали регіональні юнацькі змагання для дітей у віці 14-17 років.
Другий щаблем цієї системи є дитячо-юнацькій футбольній лізі — так званий «елітний» юнацький футбол, мета якого — підготовка висококваліфікованого резерву для юнацьких збірних команд. Саме для цього створені і успішно функціонують регіональні центри розвитку дитячо-юнацького футболу, які проводять селекційну роботу в усіх регіонах серед юнаків 14 і 15 років, що є реальним і ефективним підмогою для формування юнацьких збірних команд України — вищого елементу нашої системи. Вся ця величезна робота лежить на плечах регіональних федерацій, які проводять змагання на місцях і делегують своїх кращих представників для участі в чемпіонаті і Кубку України серед аматорських команд. Ці змагання формують міцну кадрову основу, яка і підживлює професійний футбол.