Refresh

This website mycity.mk.ua/ is currently offline. Cloudflare's Always Online™ shows a snapshot of this web page from the Internet Archive's Wayback Machine. To check for the live version, click Refresh.

Як правильно і ефективно чистити двигун автомобіля

Більшість фахівців рекомендують регулярно мити двигун, так як скупчилася на ньому бруд сприяє перегріву. В результаті падають експлуатаційні параметри двигуна, а також підвищується ризик поломки. Також скупчилася бруд сприяє утворенню корозії. Особливо подібне стає актуальним в зимовий період, коли дороги сильно засипаються реагентом. Сьогодні ринок автохімії переповнений всілякими засобами, покликаними істотно прости процедуру чищення двигуна.

Чому необхідно використовувати спеціальний очищувач двигуна

Багато автовласників подаються спокусі застосувати звичайну побутову хімію. Проблема в тому, що подібні склади здатні ефективно усувати маслянисті забруднення. Однак для повноцінного чищення двигуна вони не годяться. Спеціальний очищувач двигуна набагато ефективніше і гарантовано прибере всі забруднення з поверхні.

Звичайні порошки та миючі значно відрізняються за складом від спеціалізованих засобів. У них можуть бути компоненти, які легко спалахують. В процесі чищення двигуна частина компонентів може залишитися на поверхні, що призведе в подальшому до непоправних наслідків. Тому не економимо, а набуваємо якісний очищувач двигуна Venor.

Основні різновиди

Всю автохімію для приведення в порядок двигуна можна розділити на кілька груп:

  • універсальні — прекрасно прибирають всі забруднення,
  • спеціалізовані — застосовуються для усунення бруду певного типу.

Реалізуються очисники в різних ємностях. Найбільш затребуваними вважаються пластикові або аерозольні балончики. З їх допомогою значно простіше виконувати промивання двигуна.

Вибираючи оптимальний засіб, обов’язково звертайте увагу на склад, знайомимося з тонкощами застосування. Купувати продукцію необхідно від відомих виробників, які забезпечують високу якість. Зараз все більше автовласників вибирають автохімію Venor. Вона досить ефективно справляється зі всілякими забрудненнями, дозволяючи швидко привести в порядок всі компоненти автомобіля.

Якщо вирішили самостійно помити двигун, попередньо знайомимося з усіма тонкощами процедури. Вона хоч і нескладна, але вимагає дотримання певних нюансів. Перед початком мийки відключаємо від акумулятора клеми, накриваємо його плівкою, а далі все забруднені ділянки покриваються миючим засобом.

Засоби «VENOR®» відрізняються безпекою застосування і нешкідливим впливом на навколишнє середовище.