Refresh

This website mycity.mk.ua/ is currently offline. Cloudflare's Always Online™ shows a snapshot of this web page from the Internet Archive's Wayback Machine. To check for the live version, click Refresh.

Будівництво якісних каркасних будинків та котеджів у Києві та містах України від jelovica.ua

Новий заміський будинок швидко і якісно — реальність чи мрія?

Будівництво заміських каркасних будинків та котеджів Marles в Києві та Україні

Збірний каркасний будинок Marles - будівництво панорамних будинків та котеджівУ нашій країні склався досить стійкий стереотип відносно будівництва. Якщо Ви вирішили побудувати собі заміський будинок своїми силами і зробити це за допомогою традиційних технологій, то тоді такі стереотипи будуть цілком виправданими. Кінцеву реальну вартість готового будинку Вам вже точно ніхто не скаже, до постійних переплат помилок і недоліків Ви можете починати готуватися ще до того, як виконроба візьмете. Будівельних матеріалів буде то занадто мало, то занадто багато. І не варто забувати про те, що у нас в будівельній справі прострочення тимчасових лімітів є таким же звичним ділом, як і те що сонце піднімається над нами на сході, а сідаєна заході. Європейці давно використовують більш просунуті, сучасні та надійні технології, у тому числі, і в сфері будівництва.

Європейська якість збірних будинків від компанії Marles

Словенська компанія Marles спеціалізується на виготовленні збірних сучасних будинків і котеджів з використанням натуральних і безпечних матеріалів. Свої послуги і товари можуть запропонувати вже більше 50 років, і за цей час успішно реалізували у Європі більш 27000 будинків. Ці будинки відрізняються відмінними показниками в області енергозбереження і мають 30-річну гарантію від виробника.

Купуючи такий будинок, клієнт точно може бути впевнений у своїй безпеці, адже:

  • Конструкція стіни може легко витримати 7-бальний землетрус;
  • Натуральні матеріали забезпечують чудову пожежостійкість;
  • Шум від сусідів Вас точно не потурбує, адже вікна і стіни мають відмінну звукоізоляцію;
  • Зловмисники і злодії до Вас навряд чи доберуться, враховуючи надійність додаткових опцій вікон і дверей, які, до речі, монтуються в стіни прямо на заводі;
  • Збірні каркасні будинки від компанії Marles є елітним будівельним продуктом, який дозволяє клієнтам здійснювати свої мрії швидко і якісно.

Продукція компанії, яка давно завоювала популярність на європейському ринку, вже доступна і в Україні.

Представництво словенського заводу Marles в Україні

Торговий дім «Jelovica» вже більше 10 років співпрацює з компанією Marles і є єдиним офіційним представником словенського заводу в Україні. Завдяки співпраці компаній, на території нашої країни були успішно побудовані безліч сучасних заміських котеджів європейської якості. Відточений професіоналізм по обидва боки допомагає втілити будь-які побажання клієнтів і побудувати справжній будинок мрії в досить стислі терміни.

Від проекту заміського будинку або котеджу і до заселення

Фахівці торгового дому «Jelovica» допоможуть Вам легко і комфортно пройти кожен крок на шляху до Вашого ідеального заміського будинку. Для початку, необхідно вибрати у каталозі http://jelovica.ua/uk/stroitelstvo-domov-marles-ukr/proekti-budinkiv/ типовий проект або створити власний індивідуальний проект за допомогою архітектора. Після затвердження проекту на заводі в Словенії починають виготовляти каркас Вашого майбутнього будинку, в той час як на Вашій ділянці повним ходом йтимуть підготовчі роботи. Потім готові стіни доставляються в Україну і всього за тиждень каркас повністю монтується. В результаті Ви отримуєте будинок, який готовий на 80%. Вам залишиться провести тільки покрівельні роботи та оздоблення. Ви вже скоро зможете заїхати в свій новий і сучасний будинок. Якщо Вам не хочеться витрачати роки на будівництво, витрачати зайві гроші і знову безнадійно чекати завершення будинку, то збірні будинки Marles 100% Вам сподобаються.