Ломбарди: відповіді на головні питання від «Скарбниці»

Красно дякуємо
ломбарду «Скарбниця» — skarb.com.ua
за корисний матеріал.

Всеукраїнська мережа ломбардів «Скарбниця» — швидкі кредити готівкою та на банківську картку.

Чи варто звертатися до ломбардів? Як отримати максимальну вигоду від угоди з цими організаціями? Що нового пропонують клієнтам сучасні ломбарди? І багато інших питань, які так цікаві потенційним позичальникам, допоможе висвітлити фахівець «Скарбниці».

Важливо: головні переваги ломбардів

Що змушує людину звертатися до ломбарду? Термінова необхідність в грошах. Але чому саме ломбард, а не банк?

 1. Важлива перевага ломбардів полягає у тому, що тут Вам ніколи не відмовлять у кредиті при наявності заставного майна. Зрозуміло, є ряд правил, єдиних для всіх. Серед них: вік позичальника від 18 років і наявність посвідчення особи. Але це не порівняти з вимогами, які виставляють кредитні відділи банків (довідки про зарплатню, бездоганна кредитна історія).
 2. Швидкість укладання договору зазвичай знаходиться у межах півгодини. При цьому в банку тільки на позитивну відповідь від кредитного фахівця можна очікувати тижнями.

Відсоткова ставка

Найбільші суперечки ходять навколо відсоткової ставки ломбардів. Особливо, коли її намагаються ставити на одні ваги поряд із банківським відсотком. Дане порівняння недоцільне. Оскільки ломбарди, як і банки, доречні у різних ситуаціях.

Ломбард — ідеальний варіант, коли гроші потрібні терміново і ненадовго. Банк більше підійде, коли мова піде про кредит на значну суму і тривалий термін.

Дізнайтеся суму яку можна отримати під заставу золота за допомогою онлайн оцінки ломбарду «Скарбниця»: skarb.com.ua/ua/gold_pricing_calc/.

Як отримати максимальну вигоду від угоди з ломбардом?

Беріть участь у бонусних програмах

Бонусні програми створюються для того, щоб заохочувати клієнтів. Їх зміст полягає в тому, що всі фінансові операції приносять бали (бонуси). Залежно від кількості, бали можуть стати в нагоді:

 • для часткової виплати відсотків;
 • для отримання кредиту на збільшену суму;
 • для придбання покращеного статусу клієнта.

Стежте за акційними пропозиціями

Про проведення акцій можна дізнатися у співробітника ломбарду. Крім того актуальна інформація про них завжди викладається на сайті. Слідкуйте за акціями та укладайте договір на максимально вигідних умовах!

Збільшена сума кредиту з допомогою накопичених бонусів в мережі ломбардів «Скарбниця»
Більше бонусів — більша сума кредиту, яку ви отримаєте

Як знизити відсотки по діючому кредиту?

Зменшити відсоткові виплати можна знизивши загальну суму кредиту. Як це зробити? Сплачуючи відсотки, вносите в касу ще й невелику частину тіла кредиту. Тоді обов’язковий платіж за відсотками перераховується.

Секрет максимальної оцінки техніки

Оцінюючи техніку, фахівець ломбарду враховує:

 • її тип, модель і виробника;
 • наявність оригінальної упаковки;
 • повноту комплектації;
 • презентабельний зовнішній вигляд.

Хочете отримати кредит під заставу техніки, дізнайтеся умови кредитування в мережі ломбардів «Скарбниця»: skarb.com.ua/ua/credit3/.

Тому, надаючи свою техніку для оцінки у ломбарді, подбайте про те, щоб вона виглядала по максимуму презентабельно. Не зайвим буде зібрати повний комплект, включаючи документи про гарантію, чек, упаковку, супутні товари і, звичайно ж, інструкцію. Якщо інструкцію не знайдете, її можна скачати в інтернеті та роздрукувати. Все це може вплинути на запропоновану Вам суму кредиту.

Що нового пропонують сучасні ломбарди?


Сучасні ломбарди європейського рівня роблять все для зручності та комфорту клієнтів


Функціональні сайти

Мережеві ломбарди розробляють функціональні сайти, де можна отримати вичерпну інформацію:

 • про послуги ломбардів;
 • про розташування відділень та графік їх роботи;
 • про оцінку заставного майна;
 • про акції.

Оплата відсотків кредиту через веб-сервіс e-Lombard від мережі ломбардів «Скарбниця»
Швидка і зручна оплата відсотків через онлайн-сервіс e-Lombard

Онлайн-оцінка застави

Немає часу йти до відділення, щоб оцінити заставу? Можна скористатися послугою онлайн-оцінки! Так Ви зможете зрозуміти для себе доцільність угоди. Щоб фахівець озвучив приблизну вартість речі, необхідно заповнити відповідну форму на сайті. У ній слід вказати:

 • вагу і пробу дорогоцінного металу (для ювелірного виробу);
 • вагу, форму і якість каменю (для діамантів);
 • модель, виробника і дату виробництва (для техніки).

Мобільний ломбард

Деякі ломбарди пропонують укладати угоди в зручному для клієнта місці — на виїзді. В цьому випадку всі умови залишаються незмінними. Додаткова комісія не стягується.


Укладення договору «на виїзді» відбувається за тими ж правилами, що і в відділенні


Кредитні кошти на банківську картку

Ця послуга зручна для тих, хто не хоче мати при собі всю суму готівкою. Зарахування коштів на банківську картку клієнта можливо відразу після укладення договору з ломбардом.

Дистанційне погашення відсотків

Здійснювати обов’язкові платежі можна не тільки у відділенні ломбарду. Користуйтеся для цієї мети терміналами самообслуговування або спеціальними онлайн-системами.

Мережа ломбардів «Скарбниця» надає кредити під заставу будівельних інструментів, побутової або офісної техніки, а також золота
Кредити під заставу ел. інструментів, побутової та офісної техніки
Фото з сайту: http://promlombard.com.ua

Щодо предмету застави

Комусь здається, що ліпше позичити грошей у знайомих. Адже тоді не доведеться шукати, що б закласти. Але перелік застав у сучасних ломбардах настільки широкий, що з цим навряд чи виникне проблема. Немає ювелірних прикрас? В якості застави можна використати планшет, телефон, праску, будівельний інструмент — одним словом те, що є в побуті у кожного.

Терміни та помилкові висновки

Термін ломбардного кредиту


Термін закінчення договору — це дата, коли Ви повинні викупити свою річ, повністю погасивши кредит


АЛЕ! Не варто боятися, що Ви втратите своє майно, якщо не зробите цього. У разі, коли не вистачає фінансів, щоб вчасно викупити заставу, договір можна пролонгувати, погасивши лише фактичний відсоток.

Збереження застав позичальників у ломбардах

Питання безпечного зберігання речей хвилює багатьох позичальників.

Але ломбарди європейського рівня до цього питання підходять з усією серйозністю і відповідальністю. Для зберігання застав тут використовуються високоміцні сейфи.

Стаття опублікована на замовлення
Бюро Ідей Slav.ua