Refresh

This website mycity.mk.ua/ is currently offline. Cloudflare's Always Online™ shows a snapshot of this web page from the Internet Archive's Wayback Machine. To check for the live version, click Refresh.

Поради як вибрати телевізор

2-3 рази на рік на ринку електронної техніки з’являються телевізори з новими можливостями і функціями. Такий великий функціонал просто вражає, і ставить в безвихідь будь-якого покупця. Якщо ви вирішили купити телевізор, то варто обдумано підходити до його вибору. Щоб не потрапити в пастку маркетологів і не переплатити зайві гроші, перед покупкою вивчіть деякі моменти, як вибрати телевізор.

Екран і його діагональ

Для більшості покупців вирішальним фактором при покупці телевізора є його ціна і діагональ екрану. Від діагоналі, власне, і залежить вартість даної техніки. Щоб правильно купити для себе телевізор, спочатку варто вирішити, в якому місці він буде стояти, і яка відстань від нього до вас буде. Безпечною для зору вважається ситуація, коли між глядачем і телевізором є відстань, в 3-4 рази більша, ніж діагональ екрану.

Для маленьких приміщень, де телевізор буде близький до вашого погляду, краще купувати моделі з 22-32-дюймовим екраном. Наприклад, зверніть увагу на ТБ Mirta від онлайн магазину ЖЖУК. Тут пропонуються сучасні моделі з підтримкою Smart TV, ТВ-тюнерами по самим оптимальними цінами. Помірні ціни та висока якість роботи даних телевізорів зроблять вашу покупку вигідною і приємною.

Для спалень можна купувати моделі з екраном 32-43 дюйма. Якщо його повісити на стіну, він не займе багато місця, і буде забезпечувати відмінну картинку. У вітальню можна вибрати телевізор з 49-50 дюймовим екраном, а якщо Ви мрієте влаштувати в своєму будинку кінотеатр, то варто віддати перевагу моделям з діагоналлю 75-80 і більше.

Роздільна здатність екрану

Вибираючи роздільну здатність екрана телевізора, пам’ятайте, що чим воно вища, тим кращою і чіткішою буде сама картинка. Найпоширенішим залишається формат Full HD (1920×1080), але сьогодні вже багато виробників пропонують моделі з роздільною здатністю 4К (3840×2160) і 5К (5120×2160). Купівля такого телевізора буде відмінною інвестицією в майбутнє, але поки що існує не так багато пропозицій під цей формат.

Тип матриці телевізора

Існують такі типи матриць телевізорів:

  • LED (LCD);
  • OLED;
  • QLED;
  • IPS.

Наприклад, відмінний варіант покупки — телевізор Artel від онлайн магазину ЖЖУК, моделі IPS. Це якісний телевізор з підтримкою Smart TV, роздільною здатністю 1920х1080, і набором корисних можливостей. Його вартість приваблює своєю демократичністю, а якість зображення не поступається брендовим аналогам. Чи є сенс переплачувати гроші за бренд і ім’я, якщо можна купити модель з таким же функціоналом набагато дешевше.