Refresh

This website mycity.mk.ua/ is currently offline. Cloudflare's Always Online™ shows a snapshot of this web page from the Internet Archive's Wayback Machine. To check for the live version, click Refresh.

Юридичні послуги: основні види

За останні кілька років спостерігається підвищений попит на юридичні послуги. Пов’язано це з різними факторами. По-перше, корупційні методи вирішення проблем відходять у минуле. А тому жоден бізнесмен не може обійтися без якісного юридичного супроводу. По-друге, рівень захищеності громадян залишається гранично низьким. Порушення цивільних і трудових прав вимагає обов’язкової юридичної допомоги. У цій статті ми детально поговоримо про те, які види послуг надають юридичні контори.

Для юридичних осіб

Бізнесмени та індивідуальні підприємці є постійними клієнтами юристів. При цьому великим попитом користуються послуги юриста на сайті b2bconsult.ua, так як далеко не всі питання вимагають особистої консультації. Тим більше, що виділити час на відвідування офісу вдається вкрай рідко.
Найбільш часта причина звернення — суперечки, що стосуються грошових зобов’язань. Спеціаліст повинен відстояти сторону кредитора, якщо той вважає, що його обдурили при розрахунках, або кредитора, якому не хочуть повертати заборгованість. Як правило, суперечки виникають через договорів оренди, поставки товарів, перевезення вантажу і надання інших послуг. Присутність фахівця в таких ситуаціях вкрай необхідна — це гарантія дотримання ваших прав і законних інтересів.
Також слід звернутися до юриста всім тим, хто тільки планує відкрити свою справу. Спеціаліст порекомендує найбільш оптимальну організаційно-правову форму фірми. Він також грамотно складе установчі документи, допоможе отримати дозвільну документацію на ведення господарської діяльності і т.д.
Юрист повинен супроводжувати всі великі угоди. Присутність представника закону вже сама по собі впливає на людину. Він не наважиться порушити закон і обдурити партнера, так як всі неправомірні дії тут же будуть виявлені.

Для фізичних осіб

При роботі з цивільними особами одним з основних напрямків є консультування з різних правових питань (безкоштовна юридична консультація за адресою). Найчастіше це отримання спадщини, купівля-продаж нерухомості, оформлення шлюбного договору.
Нерідко потрібно складання процесуальних документів. Грамотно складений позов дозволить домогтися потрібного судового рішення. Якщо доводити справу до суду не хочеться, то юрист допоможе скласти претензію і направити її другій стороні. Якщо сторони знайдуть компроміс, то вдасться уникнути тривалих і витратних судових розглядів.
Таким чином, юридична допомога є гарантією дотримання всіх прав фізичних та юридичних осіб. Головне знайти грамотного і досвідченого фахівця. Так як кожна ситуація вимагає до себе індивідуального, уважного підходу, а не шаблонних рішень.