Refresh

This website mycity.mk.ua/ is currently offline. Cloudflare's Always Online™ shows a snapshot of this web page from the Internet Archive's Wayback Machine. To check for the live version, click Refresh.

Арматура для ЛЕП: призначення і особливості продукції

Лінійна арматура для ЛЕП — це група спеціалізованої продукції, яка використовується для приєднання проводів, а також для їх кріплення до гірляндам ізоляторів, підвісів на опорах електропередач. Від якості використовуваної продукції буде залежати надійність високовольтних ліній, а також умови передачі електроенергії на різні відстані. Це пов’язують з тим, що лінії електропередач є досить складним електротехнічним, інженерним спорудам. Саме тому арматура для ЛЕП підбирається з особливою ретельністю і строгістю.

Сфера використання та види арматури для ЛЕП

Всі запропоновані типи арматури відповідають запитам якості та надійності. Для їх виробництва використовується метод холодної та гарячої штампування з проведенням гарячого цинкування поверхні. Залежно від сфера використання арматура підрозділяється на:

  • зчіпний — використовується для з’єднання воєдино окремих з’єднань підвіски і подальшого їх з’єднання з опорою ЛЕП. До таких виробів відносять коромисла і вузли кріплення, сережки і скоби, вушка і маточки двосторонні. Параметри зчіпний арматури можуть бути різними, а залежать вони від механічного навантаження на опори /дроти, види ізоляторів (вони можуть бути низьковольтними, високовольтними, пр.), Кількість гірлянд-ізоляторів, пр.
  • Підтримуючу — використовується продукція для фіксації блискавкозахисного троса або дроти до проміжних опор. У категорію включені різні типи затискачів, які можуть бути з закладенням обмеженою міцності, глухі, що випускають і ковзаючі.
  • Сполучну — застосовується в процесі з’єднання проводу і троса. До такого типу пристроїв відносять плашечниє, болтові, з’єднувальні, овальні затискачі.
  • натяжні — в групу включені Кликова, натяжні, анкерні клинові затискачі, які використовуються для кріплення і фіксації проводів, відтяжок опор, тросів, пр.
  • Захисну — необхідна для забезпечення належного рівня захисту ізоляторів і проводів, тросів і підвісок від електричних і механічних пошкоджень.
  • Контактну — включає відгалужувальні, апаратні, заземлюючі затиски, які застосовні для токоведущего з’єднання і приєднання троса до електричного обладнання.

Особливості

Всі зазначені групи поділяються на групи з урахуванням призначення продукції. В першу відносять вушка, скоби, вузли, ланки, сережки, пр. Друга включатиме різні типи затискачів, кріплення, розпірки, гасителі вібрації, баласти і ін. Якісна продукція в Україні запропонована компанією «АЛИТ».