Refresh

This website mycity.mk.ua/ is currently offline. Cloudflare's Always Online™ shows a snapshot of this web page from the Internet Archive's Wayback Machine. To check for the live version, click Refresh.

Дизайн інтер’єру у скандинавському стилі у Києві від студії дизайну Ірини Карликової

Скандинавський стиль у інтер’єрі — це модно, практично і красиво. Вдалий симбіоз оригінальних дизайнерських рішень, приємне поєднання кольорів і форм, універсальність і індивідуальність. Говорити про переваги такого виконання можна нескінченно довго. Відчуття гармонії у приміщеннях з таким оформленням досягається за рахунок використання спокійних, м’яких відтінків і тонів, натуральних матеріалів. Лише яскраві акценти і елементи декору додають трохи «соковитості» і фарб.

Скандинавський стиль у інтер’єрі — про що йде мова?

Скандинавський стиль на кухні фото Київ

Оформлення приміщень у «північному» стилі підійде абсолютно для будь-яких приміщень, як житлових, так і комерційних. Після ремонту ваш будинок буде виглядати особливо затишно. Переважання пастельних світлих кольорів у інтер’єрі візуально розширює простір. При цьому кімнати відрізняються підвищеним рівнем комфортності і особливим шиком.

Скандинавський стиль від студії дизайну Ірини Карликової — це не тільки багато сонячного світла і світлих відтінків. Це продумане до дрібниць розміщення меблів і деталей, завжди оригінальне планування, велика кількість освітлювальних приладів.

Кімнати, виконані у «північному» стилі прості і привабливі одночасно. Тут не побачиш багато непотрібних меблів, громіздких смуг і шаф. Такий варіант стане відмінним рішенням для тих, хто любить світло, простоту, природність і комфорт.

Доречно кажучи, весь оригінальний скандинавський стиль у оформленні інтер’єрів ви можете побачити у котеджах, сучасних квартирах, кафе, ресторанах, салонах, офісах.

Як розпізнати скандинавський стиль у квартирі?

Відрізнити скандинавський стиль від будь-яких інших не важко. Його головні відмінні риси:

Приємна для очей і нервової системи колірна гамма. Йдеться про світлі стіни, підлогу і стелю, меблі також переважно білого або пастельного кольору. У деяких випадках для яскравих вкраплень може застосовуватися синій, фіолетовий і навіть чорний кольори.

Багатофункціональність і лаконічність. Одні і ті ж предмети у інтер’єрі можуть виконувати відразу кілька функцій:

 • Відсутність надмірностей і предметів розкоші.
 • Практичність і відчуття гармонії з природою.
 • Яскраві креативні декоративні елементи.
 • Вдале поєднання натуральних (переважно дерева) і штучних матеріалів (наприклад, пластика).
 • Відсутність громіздкого текстилю на вікнах.

Скандинавський стиль у інтер’єрі відкриває масу можливостей для вираження власних думок і ідей. При цьому зовсім не обов’язково строго стежити за основними правилами і чітко їх дотримуватися. Сміливо експериментуйте і не бійтеся дати простір особистій фантазії. Якщо ви не впевнені у власних силах або не маєте досвіду оформлення інтер’єрів, довірте процес фахівцям студії дизайну Ірини Карликової. Справжні професіонали створять інтер’єр у скандинавському стилі, який здивує своїм домашнім теплом, спокоєм і безтурботністю.

Шукайте нестандартні рішення? Втомилися від типових однотипних інтер’єрів? Оформіть квартиру, будинок або офіс у «північному» стилі і оцініть усі переваги його гармонії і чистоти.

Переваги звернення у студію дизайну Ірини Карликової

 • оригінальні дизайн-проекти інтер’єрів, що відповідають запитам клієнтів;
 • лояльні ціни на послуги;
 • індивідуальний підхід до кожного проекту;
 • тільки сучасні дизайни, що відповідають останнім модним тенденціям;
 • зручний сайт з докладним описом послуг студії, а також прикладами вже реалізованих дизайнерських проектів;
 • безкоштовні консультації фахівців — ми з радістю відповімо на всі питання, що цікавлять.