Особливості мікрокредитування в Україні

Сьогодні в Україні існує багато макрофінансових організацій, які пропонують клієнтам оформити займи на невелику суму и короткий строк. Це дуже зручно та вигідно, причому до позичальників пред’являються прості вимоги ніж при зверненні у відділення банку. При зверненні у МФО не потрібно збирати довідки, а всі операції виконуються онлайн. Для цього достатньо зареєструватися на сайті обраної компанії та отримати доступ у особистий кабінет Сcloan, в якому є весь функціонал для зручного використання сервісу.

Особливості МФО Сcloan

Даний сервіс онлайн мікрокредитування в України існує з 2016 року та пропонує своїм клієнтам оформлення кредитів на суму від 400 до 10 тисяч гривень. Гроші можна отримати на власну карту протягом 10 хвилин після розгляду заявки від клієнта. До головних переваг сервісу можна віднести економію часу, швидке перерахування коштів на картку позичальника та надійний захист персональних даних.

Процедура оформлення кредиту на займає багато часу, для цього потрібно пройти ряд етапів. На першому етапі потрібно обрати компанію та зареєструватися на її офіційному сайті. Потім отримати доступ в особистий кабінет й обрати суму та строк кредитування. Після заповнення анкети та перевірки даних отримати відповідь на мобільний телефон.

Кожному позичальнику предоставляється доступ в особистий кабінет цілодобово та без вихідних. В ньому він може оплатити мікропозику, передивитися виписку по рахунку та запросити пролонгацію у разі неможливості своєчасно погасити платіж. На спеціальному ресурсі LoanProfy можна детально ознайомитися з відгуками реальних позичальників та умови від інших мікрофінансових українських компаній.

Головні переваги сервісу Манівео

МФО Moneyveo в Україні однією із перших почала оформляти мікропозики в інтернеті, вона є надійним та перевіреним кредитором, який користується великим попитом серед позичальників. В компанії можна запросити позику на суму до 3500 гривень для нових клієнтів та до 15 тисяч гривень для постійних на строк до 30 днів.

Цей онлайн сервіс існує з 2013 року та перевіряє анкети в автоматичному режимі. Це дозволяє прискорити процес обробки запитів та підвищити рівень якості обслуговування населення. Для того щоб заплатити борг треба увійти в особистий кабінет або скористатися банківським терміналом або інтернет-банкінгом.

Особливістю цього сервісу є можливість погасити борг без авторизації на сайті за допомогою будь-якої банківської картки. Серед позитивних відгуків від постійних клієнтів можна почути про швидкий розгляд заявки, невисокі відсотки та постійні акції. Манівео – це швидка допомога у вирішенні фінансових проблем на короткий строк.

На сайті сервісу обрання мікропозик https://medium.com/@LoanProfy можна детально ознайомитися з рейтингом відомих українських мікрофінансових компаній, дізнатися про умови кредитування та вимоги до позичальників.