Чому газові автонавантажувачі користуються підвищеним попитом?

У наш час випускаються різні типи навантажувачів: електричні, бензинові, дизельні, газові тощо. Як це зрозуміло з назви, вони відрізняються за видом палива (енергоносія), використовуваного для роботи двигуна. При покупці автонавантажувача для потреб свого підприємства власники бізнесу і ТОП-менеджери намагаються, по можливості, підібрати таку модель, яка б і коштувала порівняно недорого, і була б здатною ефективно забезпечувати виконання навантажувально-розвантажувальних і транспортних робіт.

У компанії «Денал Груп», яка багато років спеціалізується на поставках нових і вживаних навантажувачів вже давно звернули увагу, що покупці все частіше вирішують купити газові навантажувачі. Та це цілком зрозуміло по ряду причин. По-перше, навантажувачі, що працюють на газі, універсальні. При роботі їх двигуни викидають мінімум вихлопів. Тому такі машини можна експлуатувати не тільки на відкритому повітрі, але і всередині приміщень, і навіть для роботи з продовольчими та фармацевтичними товарами.

По-друге, ціна газових навантажувачів цілком демократична, а в порівнянні з електронавантажувачами — взагалі нижче приблизно на 20-25%. Вартість витрат газу також у середньому помітно нижче, ніж вартість іншого палива для інших типів навантажувачів при приблизно однаковому обсязі виконуваних підйомно-транспортних робіт. По-третє, працюють автонавантажувачі газові майже безшумно (зазвичай рівень шуму не перевищує 5 дБ).

У кабіні оператора-водія є електронна панель управління. Вона інтуїтивно зрозуміла, тому робота з такою технікою не викликає практично жодних труднощів. Крім того, управління газовими машинами може здійснюватися в запорошених або вологих приміщеннях без ризику поломки. Це досягається завдяки особливому захисту панелі від проникнення частинок пилу і вологи.

Багато моделей сучасних газових навантажувачів оснащуються гальмами дискового типу в масляній ванні. Такі гальма відносяться до категорії необслуговуваних виробів. Це зручно, тому що саме такі моделі відрізняються найбільшою надійністю. Крім того, дана техніка має гальмо стоянки електричного типу. Подібна система забезпечує безпечну експлуатацію навантажувачів, оскільки при потребі вони можуть зупинитися миттєво.

газовий навантажувач

У разі будь-яких труднощів при виборі навантажувача радимо звернутися до менеджерів компанії «Денал Груп», які є справжніми експертами у своїй справі. Всі подробиці можна уточнити на сайті https://denal.com.ua