Надійні і красиві дерев’яні сходи в будинку: як вибрати і де замовити

У житлі, де більше одного поверху, не обійтися без сходів. Ця конструкція виконує не тільки практичну, але і декоративну функцію. Саме тому сходи в будинку повинні мати привабливий зовнішній вигляд. Крім цього, до них пред’являються додаткові вимоги, що стосуються їх зручності, безпеки і довговічності.

Для виготовлення подібних конструкцій використовуються різні матеріали, серед яких однією з надійніх і екологічно безпечних є деревина. Якщо ви придбаєте дерев’яні сходи, то не прогадаєте. Вони прикрасять будинок і гармонійно доповнять будь-який інтер’єр, а також прослужать багато років.

Різні види кріплень дерев’яних сходів

Ці вироби відрізняються не тільки за дизайном, але і мають різні способи кріплення. Відповідно до цієї класифікації, їх фіксують за допомогою больців, косоурів, тятиви. Також існують комбіновані варіанти.

Кріплення на больцях передбачає фіксацію одного краю сходинки до стіни і з’єднання другої її частині за допомогою болта з наступною сходинкою. Якщо ви хочете додати легкості і вишуканості інтер’єру, не бажаєте витрачати багато часу на ремонт (у випадку, коли одна сходинка зламається, її можна легко замінити), виберіть таку модель. Замовити її виготовлення можна на сайті delesher.com.

При необхідності придбати компактну конструкцію, віддайте перевагу виробу на косоурах, де сходинки прикріплені до балок, що знаходяться під нахилом.

У сходинок на тятиві приховані торці. Такий варіант кріплення є класичним.

У комбінованих моделях можуть бути присутні кілька варіантів фіксації сходів одночасно.

Де замовити виготовлення

Зазвичай виготовлення сходів здійснюється на замовлення. Це дозволяє створити конструкції, які повністю відповідають побажанням клієнтів щодо дизайну, розмірів та інших характеристик.

Надійний виробник, якого вдасться знайти, практично повна гарантія того, що очікування будуть відповідати реальності. Компанія Delesher є саме таким виробником. Співпраця з ним відбувається в кілька етапів.

Спочатку клієнт вибирає потрібну модель сходів, озвучує свої побажання щодо їх особливостей (розміру, обробки). Після розробки проекту, його показують замовнику і тільки потім приступають до виготовлення.

Надається послуга з доставки та встановлення сходів, проводиться їх регулювання, щоб на момент закінчення роботи конструкцією можна було користуватися за призначенням.

Безкоштовно надається консультативна допомога. При необхідності фахівці допоможуть вибрати сходи, дадуть відповідь на питання, що стосуються їх конструкційних особливостей.