Масажні столи та крісла для салонів: як правильно вибрати

Якісний масаж дарує насолоду, дозволяє позбутися болю в спині і різних частинах тіла, робить шкіру більш пружною, знімає стрес. З огляду на стрімкий ритм життя сучасних людей, така послуга є дуже затребуваною. Якщо ви плануєте відкрити масажний кабінет або салон, щоб задовольнити потребу клієнтів в такому виді сервісу, попередньо потрібно купити необхідне обладнання для цієї мети. Професіоналізм масажиста грає важливу роль, від нього залежить ефективність проведеного сеансу, але при цьому не можна недооцінювати вплив супутніх аксесуарів і необхідних меблів.

Особливості сучасних масажних столів

Масажні столи для салону, які необхідно придбати в першу чергу, представлені в широкому асортименті і продаються на сайті casada.ua. Саме ці конструкції виконують роль головних елементів, що спрощують і роблять більш комфортною роботу масажистів. При виборі масажного столу необхідно віддати перевагу моделі, яка буде також зручною і для клієнта. Крім цього, конструкція повинна мати якісну збірку, бути надійною та безпечною.

Ідеальна оббивка для столу не вбирає до себе лосьйони, масла або креми. Для досягнення кращого масажного ефекту верхня частина виробу (де розташовується клієнт) повинна бути не дуже м’якою, але і не твердою.

Найзручніший варіант, що сприяє якісній роботі масажиста, складається з трьох секцій. У комплекті до такого крісла йде підголівник і підлокітники. Також рекомендується віддати перевагу моделі, в якій можна відрегулювати висоту столу. Обов’язкова умова – наявність отвору для обличчя.

Для чого необхідне масажне крісло

Для виконання апаратного масажу необхідні масажні крісла. Вони оснащені спеціальними роликами, які масажують шийний відділ, спину, руки і ноги. На етапі вибору рекомендується віддати перевагу моделям, які мають безліч програм, що здатні визначати вагу людини, підбирати оптимальну амплітуду масажних рухів, знаходити акупунктурні точки.

Крісла вміють виконувати різні види масажу, тому здатні з легкістю замінити руки масажиста. Наприклад, багато моделей мають функцію розминки, вміють створювати ефект погладжування або розтирання, вібрують з необхідною інтенсивністю.

Альтернативою для домашнього використання (або в будь-якому іншому місці, наприклад, в автомобілі) можуть стати масажні накидки «Касада». Вони мають компактні розміри, ефективно знімають м’язові болі. Управління накидками здійснюється за допомогою зручного пульта (можна вибирати різні програми).