Новина від TripMyDream — авіаквитки зі знижками до 85%

Шукаєте сервіс для придбання авіаквитків за найнижчою ціною? Завітайте до TripMyDream, де у акційному розділі ви знайдете цікаві пропозиції за різними напрямками. Вони розповсюджуються на вильоти з українських, польських, білоруських, російських та казахстанських міст. Інформація оновлюється кожні 10 хвилин, щоб у каталозі відображалась найактуальніші цифри.

Сервіс авіазнижок від TripMyDream

Як користуватися сервісом від TripMyDream

Якщо ви вже визначились з напрямком, пропишіть його у верхній панелі пошукової сторінки. Система знайде найдешевші пропозиції за обраними даними. За замовчуванням виводяться всі позиції, їх можна відсортувати для зручності за допомогою фільтрів: розмір знижки, ціна, популярність напрямку, дата вильоту.

Наприклад, вам потрібен квиток з Києва до Варшави, який можна придбати за вартістю від 29 дол. Вводимо потрібні дані — напрямок, кількість пасажирів, клас (за замовчуванням виставлений економ для одного пасажира), прописуємо дати мандрівки. Сервіс знаходить декілька десятків, а іноді — тисяч варіантів від авіакомпаній, лоукостерів, агентств.

Обирайте будь-який напрямок:

  • Париж,
  • Відень,
  • Будапешт,
  • Вільнюс,
  • Прага,
  • Рим,
  • Нью-Йорк та ін.

Щоб параметри пошуку були більш точними, використовуйте фільтри, дивіться різні міста, час і тривалість поїздки. Змінюючи тип відпочинку та іншу інформацію, можна отримати повніший аналіз пропозицій.

Визначаємо найнижчу ціну на TripMyDream

Каталог відстежує всі актуальні пропозиції та постійно оновлює інформацію. Побачити найменшу вартість квитків можна, якщо ввімкнути сортування за дешевими напрямками. Знайдіть його зверху видачі.

Коли приємна позиція висвітилась, бронюйте одразу, щоб не втратити шанс зекономити. Білети з такими цінами швидко розкуповують. В каталозі більш ніж 50 тис. позицій. Іноді після натискання кнопки «Купити» цифра змінюється. Це означає, що хтось придбав білет раніше. В такому випадку треба дивитись пропозиції на сусідні дати.

На сайті TripMyDream можна не тільки проаналізувати та купити авіаквитки за низькими цінами. Розроблені подібні каталоги для пошуку потрібних готелів та екскурсій. Тобто сервіс розрахований для повної самостійної організації будь-якої мандрівки. Все дуже просто, зручно, а головне — вигідно і швидко. Обирайте свій варіант між 150 країнами, 1 млн. готелів, віл, апартаментів, 500 авіакомпаній, лоукостерів та посередників.