Особливості стаціонарних консольних кранів

Одним із основних компонентів кожного консольного крана є кронштейн із закріпленим на ньому пристроєм для переміщення вантажів. Такі кранові машини застосовуються повсюдно. Сфера їх використання досить широка, вони можуть експлуатуватися як в приміщеннях, так і на відкритих майданчиках. Крани консольного типу можна зустріти в промислових цехах, ремонтних майстернях, складських приміщеннях, транспортно-логістичних центрах та інших подібних об’єктах.

кран консольний

Київський завод підйомно-транспортного устаткування виготовляє крани консольні двох видів:

  • кран консольно-поворотний стаціонарний (він же колонний);
  • кран консольно-поворотний настінний.

Вони розрізняються між собою своєю конструкцією, методом монтажу, функціональністю й областю застосування.

Консольно-поворотний настінний кран кріпиться до стіни, що значно економить місце на підлозі. Монтується він в бетонній несучій стіні або за допомогою спеціальної укріпленої опори. Також його монтаж може здійснюватися у комплексі з промисловими верстатами. Консольний кран такої конструкції може піднімати вантажі вагою до десяти тонн. Таку кранову машину можна використовувати для обслуговування частини цеху або конвеєра, що значно знижує людські трудовитрати.

Консольно-поворотний колонний кран має у своїй конструкції колону, на якій закріплена консоль. Колона міцно закріплюється на підлозі за допомогою кронштейнів. Така модель дозволяє піднімати і переносити вантажі в межах свого радіусу дії, і, відповідно, висоті встановленої колони. Колона може виготовлятися бажаної довжини за індивідуальним замовленням.

Переваги кранів КЗПТО

  1. Крани стаціонарні консольні виготовлені з урахуванням усіх нормативів і мають обов’язкову супровідну офіційну документацію.
  2. Виготовлені кранові машини перед відправкою до замовника проходять багаторазові тестові випробування на надійність, працездатність, перевантаження, перегрів і різні аварійні ситуації.
  3. Уся спеціалізована кранова техніка виготовлена відповідно до державних і міжнародніх стандартів;
  4. Надається тривала гарантія якості на всю продукцію.
  5. Індивідуальне замовлення реалізується у встановлені терміни відповідно до норм і стандартів якості, а також усіх бажаних характеристик.
  6. Монтаж і пуско-налагодження вантажопідйомного обладнання проводиться, як правило, представниками завода-виробника.
  7. При покупці кранів проводиться безкоштовне навчання та інструктаж співробітників компанії-замовника по експлуатації і техніки безпеки.
  8. Є можливість придбання крана у лізинг або з відстрочкою платежу.

Детальніше — на сайті КЗПТО https://kzpto.com.ua