Лікування хвороби Пейроні у Києві методом ударно-хвильової терапії у клініці «Аватаж»

Більшість чоловіків соромляться делікатних захворювань і часто замовчують проблему. Одна з патологій, яка не тільки погіршує якість життя людини, але і викликає сильний психологічний дискомфорт — хвороба Пейроні.

Захворювання не становить загрозу для життя пацієнта, але не дивлячись на це вимагає комплексного лікування. Раняя діагностика і своєчасна терапія дозволяють швидко впоратися з недугою і забути про хвороби на довгі роки.

Ефективне лікування хвороби Пейроні ударно-хвильовою терапією у Києві

Лікування хвороби Пейроні ударно-хвильовою терапієюНа сьогоднішній день офіційна медицина пропонує медикаментозне лікування захворювання методом ударно-хвильовою терапією. У крайніх випадках може бути показано хірургічне втручання.

Найбільш доступним, безболісним, безпечним і ефективним варіантом лікування визнана ударно-хвильова терапія. З її допомогою вдається швидко купірувати симптоми хвороби, усунути причину недуги і поліпшити якість життя хворого.

Медичний центр «Аватаж» у Києві проводить лікування хвороби Пейроні та інших урологічних захворювань за допомогою сучасних апаратів УВТ. У нас працюють найкращі лікарі-фізіотерапевти, готові підібрати індивідуальну програму лікування і провести терапію акустичними хвилями на найвищому рівні.

Чим раніше пацієнт звернутися за допомогою до фахівців, тим більш позитивним буде прогноз.

Важливі особливості захворювання

Хвороба Пейроні — патологія, яка не виникає спонтанно. Недуга розвивається поетапно. У більшості випадків від початку розвитку запального процеси до появи великих фіброзних утворень в пенісі проходить тривалий час — від 1 до 2 років. У міру прогресування недуги у чоловіка виникають такі симптоми:

  • викривлення статевого члена у стані ерекції;
  • еректильна дисфункція;
  • викривлення статевого члена у стані ерекції.

Важлива особливість — хвороба Пейроні не проходить самостійно. Справитися з патологією і усунути симптоми захворювання дозволяє виключно комплексна терапія.

Небезпека захворювання полягає в тому, що у деяких чоловіків патологія розвивається безсимптомно. Чоловік не спостерігає у себе явних ознак захворювання. Єдине можливе відхилення, яке може відзначатися на ранніх стадіях — мінімальне викривлення пеніса у стані ерекції.

Який метод лікування обрати?

Визначити тактику лікування для пацієнта повинен лікар. Самолікування може погіршити ситуацію. Медикаментозна терапія призначається тільки в період загострення, але при цьому не проводиться у пацієнтів з хронічною формою патології. Хірургічне лікування цієї недуги не довело своєї ефективності. У більшості випадків після операції фіксуються випадки рецидиву.

Альтернативна терапія методом ударно-хвильовою терапією приходить на допомогу при будь-якій стадії захворювання. Лікування ударними хвилями може використовуватися у чоловіків будь-якого віку, з більш-менш вираженою симптоматикою недуги.

Багато лікарів сходяться на думці, що на сьогоднішній день повністю позбутися від патології дозволяє тільки УВТ. Лікування медикаментами протягом тривалого часу не робить стільки позитивного і тривалого ефекту, істотно «б’є по кишені».

Клініка «Аватаж» у Києві має потужну матеріально-технічну базу. Сучасні установки ударно-хвильової терапії швейцарського виробника забезпечують високу ефективність лікування. Спеціальні насадки на прилад гарантують максимально точний вплив на проблемну зону.

Хочете отримати більше докладної інформації про особливості лікування хвороби Пейроні методом УВТ? Поспішайте зателефонувати у клініку «Аватаж». Ми запишемо вас на прийом до фахівця у зручний час і докладніше розповімо про переваги лікування хвороби Пейроні, простатиту і інших захворювань ударними хвилями.