Де замовити авто на прокат?

Досить зручною в наші дні є послуга прокат авто. У теперішньому світі ми досить швидко звикаємо до абсолютного комфорту. Так от, він потихеньку добирається і до автомобільної сфери. Оренда автомобіля стає все більш популярною. Чимало компаній нині пропонують таку послугу.

До кого звернутися?

Однією з компаній, що добре зарекомендувала себе на ринку подібних послуг та здобула стійкий авторитет, є Avis. Уперше станція прокату цієї компанії запрацювала ще в далекому 1946 році. Це була послуга оренди автомобілів у межах аеропорту в Детройті. Тоді автопарк організації налічував лише три автівки. Нині ж послуги прокату від Avis охоплюють 165 країн світу, а в автопарку компанії більше, ніж 5000 тисяч авто різних класів. Компанія не оминула увагою і нашу країну, тому сьогодні ми маємо можливість скористатися її послугами.

Характеристики, якими можна описати роботу компанії:

  • надійність;
  • багаторічна історія;
  • велика кількість нагород;
  • лояльність у ставленні до клієнтів;
  • зручність;
  • виняткове обслуговування.

У яких випадках краще замовити прокат авто?

прокат автоУ житті буває безліч ситуацій, коли потрібен власний транспорт, та на жаль, не завжди ми маємо можливість ним скористатися. Якщо, скажімо, своєї автівки ми не маєте і купувати поки що не збираєтеся, але плануєте тривалу подорож, у пригоді стане оренда. Ви можете звернутися до працівників Avis і оформити прокат авто на той час, який вам потрібен. Для замовлення на сайті компанії заповніть відповідну форму (вона представлена на головній сторінці), і менеджери з вами зв’яжуться.

Ви можете взяти авто на прокат не лише в Україні, а й за її межами. Від цього залежать і правила та умови оренди. Якщо ж говорити в загальному, то для того, щоб скористатися такою послугою, ви маєте бути повнолітньою особою і мати досвід водіння.

Звернувшись до Avis, ви будете почуватися надійно, адже компанія має відмінний клієнтський сервіс, що забезпечить вас усією необхідною інформацією, підтримкою та допомогою, особливо якщо ви орендуєте автомобіль за кордоном.

У випадку, якщо ваш власний автомобіль виявився несправним, найзручнішою послугою також стане оренда транспортного засобу. У Avis ви зможете замовити авто до аеропорту і навпаки, для сімейних поїздок чи бізнес зустрічей. Для вашої зручності компанія створила мобільний додаток, з яким користуватися послугами компанії стало ще зручніше. Будьте в тренді, не відмовляйте собі в комфорті, звертайтеся до кращих і насолоджуйтесь поїздками!