Refresh

This website mycity.mk.ua/ is currently offline. Cloudflare's Always Online™ shows a snapshot of this web page from the Internet Archive's Wayback Machine. To check for the live version, click Refresh.

Екосольвентні принтери — особливості застосування

Екосольвентні принтери мають цілий ряд особливостей, вони використовуються для друку зовнішньої реклами. Найчастіше вони підходять для друку великого формату, але вони зможуть обслуговувати різну категорію друку. Найчастіше їх використовують в друкарнях, в поліграфічних підприємствах, вони не розраховані на домашнє застосування. До того ж для них повинна бути продумана хороша вентиляція.

Особливості використання екосольвентний прінетров

Справа в тому, що самі екосольвентні чорнило відмінно підходять для того, щоб вироби були використані на вулиці, тобто зовні, а не тільки всередині приміщення. Це сучасний надійний вид друку за допомогою спеціального чорнила. Це техніка для створення об’єктів зовнішньої реклами для того, щоб створювати постери, фотошпалери, картини, для прикраси інтер’єрів.

Ця категорія дуже популярна завдяки своїй високій якості. Зображення виходить якісним завдяки сучасній технології, а також завдяки використанню екосольвентний чорнила, які є повністю безпечними, тобто забезпечують зручність роботи з ними. Вони не виділяють запаху і мають досконалої стійкістю, можуть використовуватися в різних погодних умовах.

Переваги екосольвентний друку

Найчастіше вищевказані варіанти використовують для друку на плівці, папері, банерах флажная тканину, рулонному пластиці, фотопапері і полотні. Друк на банері є найбільш затребуваною, банери вважаються універсальним матеріалом, його використовують для створення інтер’єрної та зовнішньої реклами. Він стійкий до різних погодних умов, відрізняються міцністю, забезпечує тривалий термін служби.

Папір може бути використані для створення постерів, плакатів, пластик використовується для конструкції з підсвічуванням, вони мають светорассеивающими властивостями. Друк на плівці незамінна для вітрин магазинів, для брендування поверхні. Рулонний пластик володіє відмінними властивостями для створення світлових коробів.

Екосольвентний друк підходить для короткострокових рекламних кампаній, до того ж таке зображення можна дуже швидко поміняти на нове. Також незамінна друк на тканині прапора для створення різних прапорів з гербами, а також для фотопаперу. Даний принтер дозволяє створити зображення високої якості. Екосольвентний друк відрізняється тим, що чорнило містять низький рівень летких органічних сполук, маленькі частинки пігменту.