Refresh

This website mycity.mk.ua/ is currently offline. Cloudflare's Always Online™ shows a snapshot of this web page from the Internet Archive's Wayback Machine. To check for the live version, click Refresh.

Чому новонароджена дитина не спить вдень

Повноцінний сон грає надзвичайно велику роль у здоровому розвитку малюка, тому турботливі батьки намагаються створити якнайкращі умови для комфортного відпочинку: купують якісний дитячий одяг та аксесуари для догляду, намагаються проводити з дитиною кожну вільну хвилину…

Втім, інколи цього буває недостатньо, щоб забезпечити малечі здоровий сон.

Якщо вас хвилює, чому немовля не спить вдень, тоді цей матеріал саме для вас.

Новороджений не спить вдень: що робити

Чому денний сон корисний для дитини

На перший погляд може здатися, що карапуз тільки те й робить, що спить: новонародженим дітям потрібно приблизно 17-20 годин на добу, де близько 10 годин припадає на нічний відпочинок, а весь інший час, з певними проміжками, ділиться протягом усього дня.

  • Перші півроку немовля спить до 6 годин в день, розбиваючи свій відпочинок на 3 рази: два рази по 1,5 годин та один раз — 3 години..

  • Малюк у віці від півроку до року спить на 2 години менше: 4 години, розділивши цей час на два рази. Це приблизно півтори години у першій половині дня та близько 2-3 годин в другій половині дня.

  • Однорічний малюк спить вдень один раз. Тривалість денного сну складає 3 години.

Повноцінний сон дуже важливий для немовляти. В цей час маленьке янголятко немов підзаряджає свої батарейки та отримує нові сили для здорового росту та швидкого розвитку. Також цей час потрібен, щоб малечі було легше освоїти колосальний обсяг нової інформації: вчитися говорити, ходити, читати, тобто, дорослішати.

Як вкласти дитину спати вдень

Якщо ви помітили, що дитина погано спить вдень, то на це може бути кілька причин:

  • Некомфортна температура в спальні

Занадто висока температура у кімнаті, де спить немовля, може стати причиною поганого сну. Педіатри радять слідкувати за температурою у приміщенні: вона має бути у межах 18-21°С.

  • Малечі незручно

Крихітка не може сказати про те, що у неї мокрий підгузок або їй некомфортно у новенькому боді. Для того, щоб усунути цю причину, переконайтеся, що підгузок сухий та подбайте про те, щоб дитячий одяг був максимально зручним.

Рекомендуємо звернути увагу на речі українського бренду Демі. Всі обновки вироблені з якісного трикотажу — натуральної тканини, які немов створені для чутливої шкіри. Вся колекція для новонароджених DemiBaby виготовлена з урахуванням усіх потреб малечі: шви йдуть назовні, речі зручно одягати та знімати. Демі справді знає, як зробити сон дитини таким солодким, немов вона спить на біленькій хмаринці.

  • Відсутність режиму сну

Для того, щоб новонароджений спав стільки, скільки відпочивають інші дітки його віку, ви маєте сформувати у нього звичку засинати у певний час.

  • Зайва нервозність або гіперактивність

Якщо у вас росте активний малюк, не варто змушувати його спокійно лежати у ліжку одразу після прогулянки. Це саме стосується й випадку, якщо ваше чадо занадто стурбоване: треба трішки потерпіти, поки немовля заспокоїться.

Солодких вам снів та самого міцного здоров’я!