Refresh

This website mycity.mk.ua/ is currently offline. Cloudflare's Always Online™ shows a snapshot of this web page from the Internet Archive's Wayback Machine. To check for the live version, click Refresh.

Прагнете отримати безвідсотковий кредит? Ми розповімо, як це зробити

Почнемо з того, що дамо визначення кредиту – це якась сума грошей, яку позичають позичальнику на заздалегідь застережених умовах під комісію. Одержувач зобов’язується, через певний період, повернути сповна й тіло позики, суму що й набігла, по встановленій відсотковій ставці. Тобто «у сухому залишку» маємо, що безвідсотковий кредит суперечить логіці свого існування апріорі. А на практиці?

Банки мають більш широкі можливості й можуть створювати багатоходові схеми одержання прибутку. Мікрофінансові організації працюють із короткостроковими позиками, що обмежує маркетингові плани. Але й МФО вишукують ресурс, щоб запропонувати користувачам максимально вигідні умови. Наприклад, Quickmoney на своїй сторінці офіційного сайту https://qmoney.com.ua/kredit_bez_procentov описує докладно правила видачі позик і пільгові положення.

Що означає приваблива пропозиція позики банку без комісії

Фінансові установи з ліцензією НБУ, з метою залучення нових клієнтів постійно перебувають у пошуку привабливих маркетингових ходів, які, якщо й не відразу, те в майбутньому, забезпечать прибутковість підприємства. Нуль відсотків за користування реальними грішми – дуже заманливо. Маленькі хитрості банків укладаються в наступному.

  • Оформляючи кредит без відсотків, ви можете зіштовхнутися з тим, що ставка таки присутня, хоча й незначна. Або нарахування в договорі формально прописане не за користування грошовою сумою, а за обслуговування рахунку. Чим крупніше потрібна сума, тим нижче шанс взяти її під 0 відсотків.
  • Споживчі нульові позики теж не так прості, як здаються. Якщо клієнт вчасно погашає заборгованість, то не платить « за задоволення», але у випадку прострочення можна «влетіти в копієчку» на штрафах і додаткової комісії на залишок боргу. Багато банків надають таку послугу, за умови укладання договору на страхування, одержуючи в такий спосіб свій прибуток.
  • Покупки за рахунок ліміту по картці, свого роду кредит онлайн без відсотків, передбачають пільговий період, гарантуючи зовсім безкоштовне користування протягом 55 днів – схема та ж, що й у випадку із цільовими позиками на придбання конкретних товарів. Плюс вигідне партнерство, що забезпечує банку величезну клієнтську базу + комісія за обслуговування касових терміналів, торговельним точкам – збільшення продажів.

Основний мінус у всіх випадках – бюрократичні зволікання, вимога підтвердження постійного джерела доходу, в окремих випадках – оформлення застави або поручництва третіх осіб.

Мікропозика без відсотків від фінансових компаній

Широку популярність сьогодні знайшли кредит-сервіси, які видають необхідну позичку за принципом «тут і зараз!». Так, у МФО Квікмані на розгляд заявки йде до 10 хвилин. На придбання автомобіля за отримані гроші, звичайно, розраховувати не приходиться, але одержати нецільовий мікрокредит ( до 15 тис. грн.) на картку – дорогого коштує.

Окремі фінансові організації надають мікрокредити для первинних клієнтів під неймовірно низький відсоток, від 0,01%, що при невеликому періоді практично можна вважати позикою без відсотків.

Порядок оформлення

Одержати мікрокредит від фінансової компанії, безумовно, дуже просто й зручно, тому що процедура проходить повністю у віддаленому режимі, з мінімальним набором документів (паспорт, ІПН) і доступна по досягненню повноліття всім громадянам України.

Для подачі заявки, відвідайте сайт кредитного сервісу, наприклад, Qmoney. Вкажіть розмір необхідної суми й кликніть «Отримати». У вікні, що відкрилося, коректно заповніть всі поля й відправте анкету на розгляд. Після верифікації й підписання договору електронним підписом (код прийде по СМС) на карту банку прийде грошовий переказ. Все, можна користуватися на свій розсуд. Але не забудьте, щоб уникнути недорозуміння, вчасно сплатити борг.

Знаючи всі хитрості позики під 0 відсотків, ви тепер можете легко прорахувати свою вигоду в кожному конкретному випадку.