Refresh

This website mycity.mk.ua/ is currently offline. Cloudflare's Always Online™ shows a snapshot of this web page from the Internet Archive's Wayback Machine. To check for the live version, click Refresh.

Стабілізатор напруги для котла від компанії Volter

Використання стабілізаторів для котлів Volter

Газові опалювальні котли — складні прилади з електронним управлінням. Такий котел включає мікропроцесорний блок, циркуляційний насос, електроклапани, додаткову турбіну, електронний програматор (проте останні два компонента має не будь-яка модель). Ці елементи дозволяють зручно експлуатувати котел і забезпечують його безпечну і ефективну роботу, проте він знаходить в такому випадку чутливість щодо якості електронапруги в мережі. Для безперервної роботи газового котла потрібен спеціальний стабілізатор електронапруги.

Особливості стабілізаторів для котлів

Щоб забезпечити перманентну роботу котла, використовуються спеціалізовані стабілізатори від компанії Volter. Специфіка цих пристроїв полягає в неприпустимості спотворення ними форми електронапруги в мережі. Крім того, працювати вони повинні цілодобово, ефективно долаючи серйозні відхилення електронапруги всередині мережі та швидко реагуючи на його коливання, а також забезпечуючи захист від мережевих аварій, до яких можуть приводити підвищена напруга або його імпульси.

Для сучасного газового котла типові такі особливості, як конструктивна складність і електронне управління процесами розпалювання, горіння і подачі теплового носія. Зараз газові котли оснащуються електронними мікропроцесорами, електричними насосами, пристроями управління клапанами. Даного устаткування необхідно високу якість електричного живлення. Тому важливі точна стабілізація напруги і відсутність спотворень у формі сигналу електроструму. У разі відхилень в параметрах електричної мережі, порушення форми сигналу, стрибків електронапруги, підвищеного або зниженого напруги можливий вихід з ладу системи управління опалювальним котлом.

Стабілізатори Volter для котлів: асортимент

Асортимент таких стабілізаторів складається з декількох різновидів приладів, повністю покривають потреби покупців:

  • Оптимізовані пристрою за мінімальною ціною.
  • Універсальні прилади.
  • Стабілізатори з підвищеною точністю вихідного електронапруги (встановлюються на котли опалення зарубіжного виробництва).
  • Універсальні пристрої, що мають широкий діапазон і призначені для тих опалювальних котлів, які потребують високої точності електронапруги.

При виробництві продукції TM Volter ми використовуємо тільки сертифіковані комплектуючі та обладнання, що дозволяє домогтися високої якості і надійності.