Стабілізатор напруги для котла від компанії Volter

Використання стабілізаторів для котлів Volter

Газові опалювальні котли — складні прилади з електронним управлінням. Такий котел включає мікропроцесорний блок, циркуляційний насос, електроклапани, додаткову турбіну, електронний програматор (проте останні два компонента має не будь-яка модель). Ці елементи дозволяють зручно експлуатувати котел і забезпечують його безпечну і ефективну роботу, проте він знаходить в такому випадку чутливість щодо якості електронапруги в мережі. Для безперервної роботи газового котла потрібен спеціальний стабілізатор електронапруги.

Особливості стабілізаторів для котлів

Щоб забезпечити перманентну роботу котла, використовуються спеціалізовані стабілізатори від компанії Volter. Специфіка цих пристроїв полягає в неприпустимості спотворення ними форми електронапруги в мережі. Крім того, працювати вони повинні цілодобово, ефективно долаючи серйозні відхилення електронапруги всередині мережі та швидко реагуючи на його коливання, а також забезпечуючи захист від мережевих аварій, до яких можуть приводити підвищена напруга або його імпульси.

Для сучасного газового котла типові такі особливості, як конструктивна складність і електронне управління процесами розпалювання, горіння і подачі теплового носія. Зараз газові котли оснащуються електронними мікропроцесорами, електричними насосами, пристроями управління клапанами. Даного устаткування необхідно високу якість електричного живлення. Тому важливі точна стабілізація напруги і відсутність спотворень у формі сигналу електроструму. У разі відхилень в параметрах електричної мережі, порушення форми сигналу, стрибків електронапруги, підвищеного або зниженого напруги можливий вихід з ладу системи управління опалювальним котлом.

Стабілізатори Volter для котлів: асортимент

Асортимент таких стабілізаторів складається з декількох різновидів приладів, повністю покривають потреби покупців:

  • Оптимізовані пристрою за мінімальною ціною.
  • Універсальні прилади.
  • Стабілізатори з підвищеною точністю вихідного електронапруги (встановлюються на котли опалення зарубіжного виробництва).
  • Універсальні пристрої, що мають широкий діапазон і призначені для тих опалювальних котлів, які потребують високої точності електронапруги.

При виробництві продукції TM Volter ми використовуємо тільки сертифіковані комплектуючі та обладнання, що дозволяє домогтися високої якості і надійності.