Refresh

This website mycity.mk.ua/ is currently offline. Cloudflare's Always Online™ shows a snapshot of this web page from the Internet Archive's Wayback Machine. To check for the live version, click Refresh.

Замінні елементи плазморіза: особливості та характеристики

Попит на плазморізи постійно зростає. Цей різновид обладнання дозволяє скоротити витрати часу на виготовлення якісних деталей будь-якої форми з металевих листів. На ефективність експлуатації плазморізів впливають витратні матеріали та аксесуари.

Виробники обладнання вказують рекомендовану періодичність заміни супутніх товарів. Важливо використовувати оригінальні та якісні витратні матеріали та аксесуари. Придбати все необхідне з доставкою можна ось тут. Інтернет-магазин PlusMinus пропонує великий вибір супутніх товарів. Ви отримаєте можливість обрати будь-які різновиди і технічні характеристики.

Які елементи плазмотрона підлягають заміні

Швидкість використання ресурсу більшої частини деталей залежить від інтенсивності експлуатації обладнання та навантажень. Заміні підлягають кілька компонентів плазмотрона:

  • Електроди. Вони формують дугу, що підвищує температуру газу для утворення плазми, виготовляються з цирконію, торію, гафнію, берилію. Вибір цих матеріалів зумовлений здатністю утворювати на поверхні під час роботи тугоплавких оксидів, що запобігають руйнуванню електродів. Найвищим попитом користуються вироби з гафнію. Вони забезпечують мінімальний вплив на здоров’я оператора плазморіза. Ресурс електрода — близько 800 перетинів по металу.
  • Сопло. Цей елемент формує струмінь плазми. Розміри та інші параметри сопла впливають на можливості обладнання та вибір технологій. Діаметр визначає, який об’єм повітря проходить крізь нього за певний проміжок часу, ширину розрізу, швидкість роботи та охолодження. Довжина впливає на якість та точність виготовлення деталей.
  • Насадки. Вони запобігають потраплянню в форсунку оплавленого металу та бруду. Насадки виготовляються з термостійких різновидів пластику та кераміки.

Обмежений ресурс характерний і для блоків живлення. Варто порівнювати технічні характеристики приладу з вартістю.

PlusMinus: комплексні переваги і сучасний сервіс

Інтернет-магазин пропонує сертифіковане обладнання для плазмової порізки і зварювання металу всесвітньо відомих брендів. Компанія співпрацює з виробниками без посередників. Завдяки цьому клієнти PlusMinus отримують комплексні переваги:

  • великий вибір високотехнологічного обладнання;
  • повний спектр оригінальних деталей, витратних матеріалів і аксесуарів;
  • вигідні ціни.

Консультанти інтернет-магазину завжди готові надати кваліфіковану допомогу в виборі товарів. Доставка замовлень здійснюється у всі регіони України в найкоротші терміни. Не варто заощаджувати на якості витратних матеріалів та запчастин. В PlusMinus всі супутні товари можна придбати на вигідних умовах.