Refresh

This website mycity.mk.ua/ is currently offline. Cloudflare's Always Online™ shows a snapshot of this web page from the Internet Archive's Wayback Machine. To check for the live version, click Refresh.

Особливості та переваги проникаючої гідроізоляції

У певних ситуаціях стандартна гідроізоляція не здатна забезпечити належний захист фундаменту, який постійно контактує з водою. У подібних ситуаціях запобігти руйнуванню конструкції можна за рахунок застосування проникаючої гідроізоляції. В результаті буде забезпечена ефективний захист від вологи.

Особливості застосування проникаючої гідроізоляції

Проникаюча гідроізоляція потрібно, щоб забезпечити елементам конструкції надійний захист від вологи, значно продовживши термін їх служби. У складі води присутні всілякі солі, які всмоктуючись в структуру поверхні, починають швидко її руйнувати. Щоб виключити подібні негативні моменти, наноситься гідроізоляційний шар.
Слід зазначити, що доступно безліч варіацій гідроізоляції, але проникаюча володіє цікавими властивостями. Вона створює захисний шар не на поверхні конструкції, а в її товщі. Причому глибина проникнення може досягати 12 см.
Застосовується проникаюча гідроізоляція в підвалах, для обробки фундаменту всіляких будівель, резервуарів з питною водою. Загалом, в тих місцях, де грунтові або стічні води чинять негативний вплив на основу всіляких будівель.

Які переваги у проникаючої гідроізоляції

Проникаюча гідроізоляція Waterblock від компанії Віматек просто незамінна в тих місцях, де потрібно організувати якісний захист зсередини. Особливо її актуальність підвищується, якщо немає можливості організувати гідроізоляцію зовні. Також можна відзначити такі переваги у представленого матеріалу:
Тривалий термін служби. У звичайних обмазувальних сумішей тривалість захисту становить близько 25 років. Якісна проникаюча гідроізоляція служить близько 70 років, що є досить солідним показником. Немає необхідності готувати поверхню. Навіть якщо бетон вологий, його необов’язково підсушувати. Проникаюча гідроізоляція Waterblock вільно наноситься навіть на мокрий бетон, що значно прискорює роботи.Процедура нанесення гранично проста. Перед нанесенням на стіну, в суміш необхідно додати воду. Отриманий склад наноситься вручну або методом розпилення.Високий рівень міцності. Захисна плівка досить стійка до різних зовнішніх впливів, значно збільшує загальну міцність бетону.Ще один важливий момент – це проникаюча гідроізоляція Waterblock повністю безпечна для людини. Завдяки цьому значно розширюється область застосування матеріалу.