Refresh

This website mycity.mk.ua/ is currently offline. Cloudflare's Always Online™ shows a snapshot of this web page from the Internet Archive's Wayback Machine. To check for the live version, click Refresh.

Як вибрати фарбу для штампів

Штемпельні фарби

Кожна людина, яка користується штемпельною канцелярською продукцією, не повинна забувати про витратні матеріали. Саме від них залежить якість нанесення відміток на поверхню. При заправці використовують фарбу для печаток, яка має штемпельну або флуоресцентну текстуру, наприклад штемпельну фарбу noris.

В наші дні офісна робота не можлива без використання різного роду штампів чи печаток. Штемпельні фарби необхідні в роботі будь — якого офісу, установи чи організації. Найбільш популярна у веденні діловодства синя фарба для печатки, а також фіолетова, які використовуються у створенні всіх документів, які мають статус офіційних. При цьому, штемпельна фарба у червоному кольорі може бути використана на документах, які використовуються у внутрішньому обігу. Також можна купити фарбу для печатки інших відтінків. Всі кольори в асортименті має фарба штемпельна Shiny. Вона буває синьою, червоною, зеленою, фіолетовою, чорною, жовтою, бордовою, рожевою, бірюзовою, коричневою, помаранчевою, яким теж завжди можна знайти широке застосування.

Як вибрати фарбу для штампів

При виборі штемпельної фарби, яка використовується для заправки, необхідно врахувати сферу її використання. За своїми хімічними властивостями штемпельна фарба для печаток класифікується наступним чином:

  • на водній основі;
  • на спиртовій основі;
  • масляні.

Для правильного вибору фарби для друку необхідно враховувати кілька факторів:

  • тип поверхні;
  • вид оснащення;
  • матеріал, з якого виготовлено кліше.

Найкраще використовувати фарбу та аксесуари однієї марки. Завдяки цьому можна добитися кращого результату. Ціна на штемпельну фарбу для заправки штампів і печаток залежить від її кольору, об’єму, бренду виробника.

Де купити штемпельну фарбу, аксесуари до неї

Купити штемпельну фарбу завжди можна на сайті компанії НПП «Олавтекс», яка давно працює на ринку і спеціалізується на продажах офісних товарів. В інтернет — магазині Вам запропонують велике різноманіття товарів, що відносяться до офісної тематики. Крім цього, наша ціна на фарбу для печатки, настільні подушки штемпельні, змінні подушки для автоматичних оснасток печаток, штампів, нумераторів, датерів Вас приємно здивує.

Для зручності покупців, на базі ресурсу створено спеціальну інформаційно -довідкову службу. Наші досвідчені працівники завжди готові надати якісну консультаційну підтримку кожному потенційному клієнту. На сторінках інтернет сайту компанії НПП «Олавтекс» https://olavtex.ua розміщено контактну інформацію з адресами офісів та номерами телефонів.

Тільки у нас Ви зможете підібрати, замовити різноманітні штемпельні аксесуари: штемпельну фарбу, настільні штемпельні подушки, змінні подушки, футляри для печаток і купити їх в наших офісах у Києві, або оформити доставку у будь — який регіон України.