Refresh

This website mycity.mk.ua/ is currently offline. Cloudflare's Always Online™ shows a snapshot of this web page from the Internet Archive's Wayback Machine. To check for the live version, click Refresh.

Чи можна купити якісні вікна за оптимальною ціною

Багатьох цікавить питання: «чи можна купити хороші пластикові вікна за доступною ціною?». Зрозуміло, якщо раціонально і об’єктивно підійти до вирішення даної задачі, вона цілком під силу кожній людині, яка знає ряд особливостей конструкції. Само собою, мова не йде про низькоякісну продукцію від невідомого виробника з дешевою фурнітурою і профілем. Доступна ціна може бути сформована і у якісного постачальника, якщо правильно укомплектувати замовлення, виключивши елементи, якими більшість людей ніколи не користується. Адже, вартість часто є вирішальним фактором, і принципово впливає на вибір покупця на користь того чи іншого виробника.

Найімовірніше знайти хороше співвідношення ціни і якості у великих юридичних осіб. Ними закуповуються досить об’ємні партії комплектуючих для того, щоб мати можливість встановлювати більш вигідну для покупців вартість. Пластикові вікна, ціни на які підозріло низькі, слід уважно перевіряти на наявність сертифікації та відповідних ГОСтів, так як в багатокомпонентному виробництві вікон з ПВХ виробник без необхідної сертифікації завжди може знайти місце, де можна заощадити на якості товару таким чином, щоб це не було помітно неозброєним оком. Наприклад, зменшити внутрішню товщину деталей, використовувати неякісну сировину, закуповувати дешеве скло і т. д.

Ніколи не слід економити на якості матеріалів, так як це, через кілька сезонів, спричинить за собою зростання вартості володіння віконними конструкціями, в плані витрат на обслуговування і ремонт пластикових дверей і вікон. Слід уважно підходити до вибору необхідних матеріалів і комплектуючих: не кожен балкон вимагає двокамерних склопакетів, часто досить однокамерної конструкції. Якщо старе підвіконня добре виглядає, можна заощадити і на даному елементі оформлення ПВХ конструкцій. Москітні сітки відпадає необхідність купувати всім, хто проживає вище п’ятого поверху. Слідуючи принципу мінімальної необхідності і не звертаючи уваги на непотрібні аксесуари, які так люблять пропонувати консультанти, можна зменшити кінцеву вартість на 30%-50%.

Ці цифри стають ще ймовірніше, коли мова йде про засклення всієї квартири, так як практично всі компанії зацікавлені у великих замовленнях, надаючи значні знижки тільки для того, щоб клієнт не звернувся до конкурентів, дефіциту яких не спостерігається в останній час як у великих містах України, так і в невеличких містечках.