Refresh

This website mycity.mk.ua/ is currently offline. Cloudflare's Always Online™ shows a snapshot of this web page from the Internet Archive's Wayback Machine. To check for the live version, click Refresh.

Прості правила вибору суцільного жіночого купальника

Активний відпочинок чи тренування в басейні супроводжуються інтенсивними навантаженнями та концентрацією уваги. Це час, коли вся увага приділяється процесу. Відволікатись на дрібниці у вигляді незручного одягу та спортивних атрибутів – марнування часу. Особливо це стосується жіночих купальників. Вони мають бути максимально зручними та гарними. Подивіться найкращі пропозиції моделей купальників від різних відомих брендів на спеціалізованому сайті https://www.decathlon.ua/uk/27530-kupalniki-sucilni із можливістю вибору оптимального варіанту за розміром, фасоном, бажаним кольором та рейтингом від покупців. Зручний купальник – гарантія гарно та ефективно проведеного часу у басейні.

Яку модель краще обрати

Є два варіанти фасонів. Вони постійно між собою конкурують. Це є суцільні та відкриті купальники. Можна керуватись загальними правилами чи уподобаннями, але факт зручності важко оскаржити. В басейн найкраще підходять суцільні купальники. Звичайно, якщо мова іде про активний відпочинок та тренування. А засмагати на курорті біля відкритого басейну можна і в роздільному. У суцільних моделей є більше переваг:

  • візуальне зменшення фігури на декілька сантиметрів;
  • зручність, бо нічого не злітає і не губиться;
  • візуальне подовження ніг;
  • більше різноманіття моделей.

Критерії правильного вибору

Бренд «Декатлон» відомий великим вибором спортивного одягу та атрибутів. Знайти зручний купальник не складе труднощів, якщо правильно підійти до цього питання. Для початку треба визначитись з метою використання. Від цього залежить звуження кола пошуку. Бувають спортивні, вечірні та гламурні моделі. А далі вже треба дивитись на фасон. Він може бути з відкритою чи закритою спиною, з чашками для підтримання бюсту чи без них, з лямками в різному положенні. Але не тільки верх має відмінності. Нижня частина купальників може бути з різним ступенем відкритості стегон. Якщо з певних міркувань ви хотіли б їх прикрити, обирайте фасони у вигляді танкіні (шортики). При виборі варто брати до уваги і наступні нюанси:

  • свобода рухів для плавання;
  • легкість одягання і знімання;
  • тканина має щільно прилягати до тіла.

Із врахуванням особливостей тілобудови можна обирати різні моделі. Наприклад, для спорту підходить фасон хай-нек із маленьким вирізом в зоні грудей. А от майо – це класичний та безпрограшний варіант для усіх. Це лише частина фасонів, які пропонуються в асортименті суцільних купальників. Подивіться на якість тканини. Вона має бути гіпоалергенна та мати здатність до швидкого висихання. Якщо врахувати всі особливості моделей та власні потреби фігури, ідеальний купальник буде знайдено. Лишається тільки визначитись з кольором або придбати декілька варіантів під настрій.