Особливості зняття макіяжу з обличчя та очей

Макіяж вже давно міцно увійшов в життя кожної дівчини. Завдяки йому, вони відчувають себе гарними та впевненими. Щоденне використання косметики має на увазі і правильне очищення шкіри обличчя від використаних засобів. Це не менш важливий момент догляду за собою.

Французький виробник Vichy www.vichy.ua пропонує якісну і безпечну продукцію для догляду за шкірою. Для того, щоб зняти макіяж, розроблені спеціальні засоби, які дбайливо впливають на дерму і усувають всі забруднення.

Особливості серії Purete Thermale

Французька компанія Vichy постійно досліджує і розробляє більш ефективні продукти. В каталозі Ви зможете вибрати і ознайомитися з наступними засобами:

  • міцелярна вода для чутливої шкіри обличчя та очей.
  • міцелярне молочко для сухої шкіри і очей.
  • міцелярна вода для жирної та комбінованої шкіри і очей.
  • інтеграли-демакіяж засіб для зняття макіяжу 3в1.

Двофазний засіб для зняття водостійкого макіяжу з захистом від випадання вій.

Кожне з представлених засобів має свої особливості. Деякі призначені для сухої шкіри, інші – для чутливої. При покупці варто звертати увагу на ці аспекти.

Міцелярна вода є універсальним засобом. Головними її перевагами є:

  • делікатне очищення від залишків косметичних засобів і забруднень;
  • заспокоєння чутливої шкіри, зменшення свербежу, подразнень;
  • забезпечення зволоження дерми;
  • поліпшення захисних властивостей шкіри;
  • забезпечення чистоти і почуття комфорту.

Використовувати міцелярну воду рекомендується вранці і ввечері. Її наносять на ватний диск, після чого протирають ним обличчя.

Міцелярне молочко Vichy зі зняттям макіяжу з очей має унікальну формулу, до складу якої входить поліфеноли білого чаю. Ці компоненти надають антиоксидантний ефект. А для того, щоб зміцнити дерму і підвищити її захисні властивості, виробник використовує термальну воду. Підходить для сухої і чутливої шкіри.

Інтеграли-демакіяж 3в1 Pureté Thermale One Step Cleanser – це унікальний продукт, які поєднує в собі молочко, лосьйон і засіб для зняття макіяжу з очей. У ньому поєднані унікальні ніжні, і в той же час ефективні компоненти.

Варто зазначити, що засіб для зняття макіяжу з очей і обличчя від компанії Віші не містить етилового спирту, ароматизаторів, парабенів та інших компонентів, які можуть викликати алергію та інші побічні реакції. Склад повністю безпечний та підходить для використання жінками з чутливою шкірою.

Двофазний засіб підходить для зняття водостійкого макіяжу з очей. Підходить для власниць чутливої шкіри. Варто зазначити, що засіб має захист від випадіння вій. Це забезпечується завдяки вмісту двох компонентів – аргініну і таурину.

Засоби для зняття макіяжу присутні у кожного виробника косметики, і різноманітність їх дійсно величезна. Серед їх завдань не тільки очищення, але й безпечний відхід, тонізування, пом’якшення, протизапальна дія, захист шкірного покриву від зовнішніх агресивних впливів. Але саме продукція торгової марки Віші заслужила довіру покупців у всьому світі.