Організація робочого місця дома в умовах карантину — поради

Саме зараз! В ситуації, що наразі складається в світі, коли життя уповільнюється, все наче завмирає є можливість не впадати у відчай, а зайняти свої думки тим ,що давно відкладалося в дальній кошик. Можливо ви б хотіли співати, але на вокал не вистачало часу. Можливо хотіли оновити шпалери і настав той час ,коли час на це є. А можливо ви вирішили облаштуватись тепер вдома і працювати дистанційно і все б добре, та домашня атмосфера не сприяє самоорганізації та дисципліні. Але декілька ключових деталей можуть зіграти вам на користь. І ці деталі – офісні меблі.

Зараз ніхто не каже про повноцінний офісний інтер’єр, в умовах що склалися більшість людей перейшли в режим економії. Але варто лише купити офісне крісло ,яке по діловому організує ваш робочій простір і самоорганізація прийде сама собою. Це радять робити навіть психологи. Маленькі елементи декору, власне крісло – це те, що в умовах ізоляції буде підіймати вас з ліжка, та «вийматиме» з піжами. Є ще одна складність на сьогодні – це зачинені магазини. Тож прийти до меблевого магазину , посидіти на кріслі та забрати його додому навряд чи вийде. Гарна новина в тому, що доставку ніхто не скасовував. Тож потрібно обрати бажану модель, перевірити ключові характеристики , а краще зателефонувати менеджеру та розпитати про всі питання, що цікавлять та замовити покупку онлайн.

Маємо також застерегти Вас від нечесних продавців, які активізувались останнім часом, в зв’язку все з тією ж ситуацією. Тож ми рекомендуємо купувати лише у тих, хто на ринку вже не перший рік. Новенькі все ж викликають сумніви, хоча звичайно всі колись стартують і багато совісних підприємців, але перевіряти на власному прикладі, в сьогоднішній ситуації не дуже хочеться. Тож краще шукати виробників меблів з онлайн магазинами. Таких не багато, але ціни в них найменші, а гарантії отримати замовлення — найбільші. Ми точно можемо казати про те, що УТП ГРУП — меблі від виробника в східній Україні, зарекомендували себе, як надійного партнера. Окрім роздрібної торгівлі меблями ця організація займається забезпеченням меблями освітніх закладів.

Так, ваші діточки, навчаються за партами , та сидять на стільчиках і дивляться на дошки, вироблені цією фабрикою. То ж і рівень довіри до них високий. В них є онлайн магазин і менеджери завжди на зв’язку. Замовлення можна отримати декількома фірмами доставки, на ваш розсуд. Сподіваємося, що були корисними для Вас. Тож на останок бажаємо Вам здоров’я та комфортного робочого місця.