Яку щільність агроволокна варто обирати

Агроволокно (або спанбонд) з’явилося приблизно 20 років тому. Це універсальний матеріал, який активно використовується у сільському господарстві. За допомогою нього створюються відповідні умови для отримання кращого врожаю. На ринку існує чорне та біле агроволокно різної щільності. Яке ж обрати? Відповісти на це питання нам допомогли представники компанії https://agromax.in.ua. Це великий оптово-роздрібний постачальник агротоварів, сайт якого ми рекомендуємо вам відвідати.

Чорне та біле агроволокно різної щільності

Українські аграрії використовують агроволокно трьох видів: чорне, чорно-біле та біле. Перші два рішення ідеально підходять для мульчування ґрунту та захисту сільськогосподарських культур від бур’янів, а третє здатне виступити у якості укриття для рослин від сонячного світла та заморозків. Щільність полотна є однією з головних його характеристик. Виділяють наступні різновиди білого спанбонду:

  • 17 г/кв. м — найтонше агроволокно, що підходить для укриття землі після висівання, воно непогано захищає від легких морозів (до -2);
  • 19 г/кв. м — використовують після висадки, воно добре пропускає світло вдень, та стає бар’єром від морозів до -3 вночі;
  • 23 г/кв. м — може укладатися поверх рослин, витримує температурний режим до -5 градусів;
  • 30 г/кв. м — актуальне для створення парніка, захищає квіти, ягоди, овочі від заморозків до -7;
  • 40 г/кв. м — універсальний покривний матеріал, його застосовують і для накриття рослин, і для парників;
  • 50-60 г/кв. м — чудове рішення для холодних зим (до -10/-12), таке полотно не кладуть на рослини, бо воно здатне їх зламати через велику вагу.

Існує також чорне та чорно-біле агроволокно щільністю 50 г/кв. м, яке укладається безпосередньо на ґрунт та виконує функції мульчі. Таке полотно можна використовувати кілька разів. Воно міцне та практичне.

AGROMAX — якісне агроволокно за кращими цінами

Компанія AGROMAX — відомий український постачальник товарів для сільського господарства. На її сайті ви можете побачити агроволокно різних кольорів та щільності. Інтернет-магазин реалізує лише якісну продукцію від перевірених виробників, а його працівники завжди готові надати професійну консультацію. Агротовари від AGROMAX — це запорука хорошо врожаю навіть за несприятливих умов. Компанія забезпечує сільськогосподарською продукцією клієнтів з усієї України. Відвідайте сайт та ознайомтеся з асортиментом.